1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XI klucz

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez stonecrusher001, Czerwiec 27, 2010.

1. stonecrusher001

stonecrusher001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Nie dawno kupiłem używaną FFXI i nie mogę się zarejestrować do playonline, bo klucz z jednej książeczki w pudełku był już użyty.
    I tu moje pytanie : Skąd mogę ściągnąć taki klucz, albo gdzie kupić i za ile?

Szukałem w różnych sklepach internetowych tego klucza, ale jakby na złość, akurat do tej gry go nie było w żadnym z nich.

2. Lotnik421 Xbox One

3. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    bo do tej gry kluczy z tego co wiem już nie sprzedają, bo sam tak kiedyś miałem, bo jak sprzedawałem swoją to kolega chciał nowy klucz i nie można było go nigdzie kupić
    Ostatecznie popróbuj na japońskich stronach, albo napisz do europejskiego oddziału Square Enix.

4. stonecrusher001

stonecrusher001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Na japońskich stronach nawet nie szukałem bo nie znam tego języka i nic bym tam nie zrobił.

Szukałem czegoś o tym kluczu na stronie Square Enix, ale nic nie było i nie mogłem znaleźć żadnej opcji, żeby do nich napisać.

Wczytywanie...

Poleć forum