1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XI

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Galagher, Listopad 18, 2009.

1. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Witam!
    Mam pytanie może głupie ale dla mnie ważne (szukałem na forum lecz nie znalazłem do końca satysfakcjonującej dla mnie odpowiedzi)
    Chce kupic grę Final Fantasy XI i moje pytanie brzmi: czy warto w to zagrać ponieważ nigdy nie grałem w żadną czesc i najwazniejsze czy gra duzo osob online ? bo z tego co czytam to jest normalne MMO tak ? :) Cena gry nie jest wysoka ale jesli nikt w to nie gra lub malo osob to nie warto raczej kupowac

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rysiek66

Rysiek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skarżysko Kamienna
    FFXI nadal cieszy się dużą popularnością, lecz nie wiem czy jest to taki dobry pomysł by ją kupować. Ta gra jest przeznaczona typowo dla Koreańców, którzy bez mrugnięcia okiem potrafią siąść do X'a 6-8 godz. dziennie. I to nie dlatego, że jest to MMO, więc to norma. To jest po prostu wybitnie czasochłonne MMO.
    Może po prostu przytoczę przykład.
    Grupka (w sensie kilkadziesiąt bądź kilkaset) graczy z najlepszej gildii przez 3 dni i 3 noce biła jednego bossa... I nie, nie zakończyło się to Happy End'em. Po prostu nastąpił cotygodniowy maintenance serwera, a boss odzyskał wszystkie HP.

By nie być gołosłownym znalazłem taki oto artykuł:

http://www.joystiq.com/2008/08/14/new-final-fantasy-xi-boss-could-take-24-hours-to-kill/

Tutaj piszą o 24 godzinach, tamtego artykułu nie mogę znaleźć, lecz myślę, że cały dzień na jednego bossa to i tak stanowczo za dużo... Do tego policzmy dojście do niego. Jeżeli gra jest tak skonstruowana jak WoW to samo dojście do niego może zająć z 6 godzin.

Ah i rzeczywiście cena gry nie jest za wysoko, ale doliczyłeś do tego kupowanie co miesiąc abonamentu by grać? Jeżeli nie wiesz o co chodzi, to wystarczy, że powiem, iż wygląda to tak jak abonament do telefonu, tu jednak jest kupowany po to by grać. Nie wiem ile dokładnie kosztuje, ale znając politykę MMO, dam sobie palca uciąć, że poniżej 12$ za miesiąc nie spada.

4. Galagher

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    dzięki za naświetlenie mi całej sprawy :) takie czasochłonne MMO mam juz na koncie ponieważ grałem SPORO w Lineage 2 wiem że jest w tej grze abonament ale przy kupnie gry jest tam 1msc gratis chyba, generalnie chodziło mi przedewszystkim czy ktos w to jeszcze gra :)

5. Rysiek66

Rysiek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skarżysko Kamienna
    No więc jak już napisałem w pierwszym zdaniu w pop. poście, gra w nią bardzo dużo ludzi, wraz z WoW, L2, Guild Wars i LotRO plasuje się na szczycie pod względem liczby graczy.

Nie ma problemu, i również "dzięki za dzięki" :p.

6. Galagher

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    tak wiem dzięki za informacje :)

Wczytywanie...

Poleć forum