1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII-2 - Jak walczyć?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ziomo8, Luty 1, 2012.

1. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Uwaga, bo muszę zrobić mały spoiler, więc jak ktoś ktoś nie skończył Oerby -200 AF- i jest wrażliwy to może nie chcieć wiedzieć. Spoil będzie w ostatnim akapicie jakby co ;p

Otóż moim problemem jest walka w FF. Nigdy wcześniej nie miałem kontaktu z tą serią i teraz okazuje się, że nie mogę się odnaleźć. Kompletnie nie rozumiem levelowania postaci, korzystania ze skilli i buffów. Tzn prawie kompletnie, kilka bossów w pocie czoła udało mi się pokonać, ale na Oerbie mam konkretny problem. Nawet jak ściągnę mu połowę HP to nagle się regeneruje i mnie wykańcza.

Bardzo proszę, jeśli jest tu ktoś obeznany z mechaniką Final Fantasy, nawet XIII-tki, to niech napisze kilka słów o tym jak rozwijać postać, jak układać paradygmaty i z nich korzystać. Dla mnie nic nie jest w tym temacie oczywiste, więc nawet jak coś się wydaje banalne to mnie może pomóc :) Inaczej po prostu będę musiał się pożegnać z tą grą. Jeszcze nie miałem takich problemów z ogarnięciem jakiejkolwiek gry o_O

-- SPOIL -- Drobny, ale jednak ;)

Boss, na którym się obecnie zatrzymałem to Caius, nawala jak porąbany, rzuca sobie jakieś buffy, nie wiem gdzie podejrzeć co one mu dają. Kompletna ciemnota. Jeśli macie na niego jakieś konkretne rady to byłoby spoko.

Wczytywanie...

Poleć forum