1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII -gra uruchamiana z dysku twardego prosi o zmianę płyt, pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mirekk1122, Marzec 24, 2014.

1. mirekk1122

mirekk1122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gmina NiedĹşwiedĹş, Poland
    Witam, właśnie ukończyłem pierwszą płytę tej gry i pojawił się mały problem mianowicie grę mam w całości na dysku twardym i nie wiem jak mam zmienić płytę! jest ona w trzech częściach i nie ma żadnej opcji w menu aby jakoś szybko przełączyć się między płytami, a jeżeli uruchomię z menu drugą płytę to nie działa. Czy trzeba jakoś to jeszcze przerobić żeby działało bez zmiany płyt albo to automatycznie się samo robiło?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zrób sobie folder np. FFXIII w folderze gdzie trzymasz gry, a w nim 3 foldery: Disc1, Disc2, Disc3 - do nich wrzuć poszczególne płyty z gry. Sprawdź w dashlaunch'u czy masz włączoną opcję autoswap

1 osoba to lubi.
  4. mirekk1122

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nie bardzo wiem jak sprawdzić tą opcję autoswap. Czy ktoś pomoże? konsola odebrana z serwisu, przerobiona. mam rgh i jeżeli zmienie nazwy folderów jak pisze kolega wyżej to pomoże?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ściągnij DashLauncha 3.11, wrzuć np. na pena i odpal w konsoli z File Managera (plik default.xex z folderu Installer).
    Wejdź w zakładkę Zachowanie i sprawdź czy masz włączony autoswap, jak nie to włącz a następnie naciśnij RB, wybierz miejsce zapisu (najlepiej tam gdzie masz dotychczasowy plik launch.ini np. Hdd) i potem X.
    Potem spróbuj zrobić tak jak napisał Jabar czyli te foldery Disc1 itd.
    Zobaczymy czy pomoże.. nic nie zepsujesz a tym sposobem możesz rozwiązać problem.

1 osoba to lubi.
  6. mirekk1122

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żeby odpalić DashLauncha 3.11 muszę mieć również FSD? czy wystarczy jak ściągnę gdzieś gotowego DashLauncha 3.11 i odpalę z pendrive?

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    DashLaunch 3.11 - DashLaunch - RealModScene
    Pobierz to, rozpakuj i wrzuć np. na pena.. potem odpal default.xex (folder Installer) z File Managera przez FSD lub z Xexmenu.
    Jak chcesz to możesz wrzucić sobie na konsolę, aby w przyszłości nie wrzucać tego ponownie.

1 osoba to lubi.
  8. mirekk1122

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ok, wrócę z pracy wieczorem i obadam sprawę czy pomoże czy nie. Na tą chwilę dzięki za pomoc

9. mirekk1122

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Witam jeszcze raz, pomogło, dzięki wam obydwóm za pomoc!

Wczytywanie...

Poleć forum