1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII -gra uruchamiana z dysku twardego prosi o zmianę płyt, pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mirekk1122, Marzec 24, 2014.

1. mirekk1122

mirekk1122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gmina NiedĹşwiedĹş, Poland
    Witam, właśnie ukończyłem pierwszą płytę tej gry i pojawił się mały problem mianowicie grę mam w całości na dysku twardym i nie wiem jak mam zmienić płytę! jest ona w trzech częściach i nie ma żadnej opcji w menu aby jakoś szybko przełączyć się między płytami, a jeżeli uruchomię z menu drugą płytę to nie działa. Czy trzeba jakoś to jeszcze przerobić żeby działało bez zmiany płyt albo to automatycznie się samo robiło?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Jabar

Jabar V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1141
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zrób sobie folder np. FFXIII w folderze gdzie trzymasz gry, a w nim 3 foldery: Disc1, Disc2, Disc3 - do nich wrzuć poszczególne płyty z gry. Sprawdź w dashlaunch'u czy masz włączoną opcję autoswap

1 osoba to lubi.
  4. mirekk1122

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nie bardzo wiem jak sprawdzić tą opcję autoswap. Czy ktoś pomoże? konsola odebrana z serwisu, przerobiona. mam rgh i jeżeli zmienie nazwy folderów jak pisze kolega wyżej to pomoże?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ściągnij DashLauncha 3.11, wrzuć np. na pena i odpal w konsoli z File Managera (plik default.xex z folderu Installer).
    Wejdź w zakładkę Zachowanie i sprawdź czy masz włączony autoswap, jak nie to włącz a następnie naciśnij RB, wybierz miejsce zapisu (najlepiej tam gdzie masz dotychczasowy plik launch.ini np. Hdd) i potem X.
    Potem spróbuj zrobić tak jak napisał Jabar czyli te foldery Disc1 itd.
    Zobaczymy czy pomoże.. nic nie zepsujesz a tym sposobem możesz rozwiązać problem.

1 osoba to lubi.
  6. mirekk1122

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żeby odpalić DashLauncha 3.11 muszę mieć również FSD? czy wystarczy jak ściągnę gdzieś gotowego DashLauncha 3.11 i odpalę z pendrive?

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    DashLaunch 3.11 - DashLaunch - RealModScene
    Pobierz to, rozpakuj i wrzuć np. na pena.. potem odpal default.xex (folder Installer) z File Managera przez FSD lub z Xexmenu.
    Jak chcesz to możesz wrzucić sobie na konsolę, aby w przyszłości nie wrzucać tego ponownie.

1 osoba to lubi.
  8. mirekk1122

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ok, wrócę z pracy wieczorem i obadam sprawę czy pomoże czy nie. Na tą chwilę dzięki za pomoc

9. mirekk1122

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Witam jeszcze raz, pomogło, dzięki wam obydwóm za pomoc!

Wczytywanie...

Poleć forum