1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII (Jak pokonać barthandelus-a)?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kondorro, Sierpień 15, 2011.

1. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam ,

walcze z tym bosem od kilku dni na YT ludzi zabijają go w 5 minut a ja walcze 10 -20 rozwalam jego 3 dziala czy tam glowy a tej ostatniej nie moge rozwalic.Moze mi ktos prosze powiedziec jak go pokonac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    gierke gralem polecam max tuningowac postac i prawde mowiac wiekszosc da sie pokonac dobrym ustawieniam postaci i umiejetnosci reszte musisz opanowac sam:)

4. Kondorro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    chyba kilka postaci a nie jedna tyle to wiem

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    pragma shift... to wszystko co musisz wiedzieć... odpowiedni timing i przejscia pomiędzy rolami i dobra drużyna.... napisz mi na prv jakie tam teraz masz dostępne postaci to postaram się ci napisać które najlepiej wybrać i jaką strategię obrać

EDIT: napisz też gdzie się z nim bijesz... lokacja i która płyta, bo starć z tym panem jest kilka w całej grze

6. Kondorro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hej , dZieki ze sie odezwales a wiec powiem jak wyglada moja sytuacja , plyta dvd 2 Chapter 9 ''Luck be a Lady'' miejscowosc The Palamecia .

PARADIGNS:

Moi Party Members Lighting Hope Fang

Relentless Assault RAV RAV COM

Entourage RAV MED SEN

Combat Clinic MED MED SEN

Tireless Charge COM MED COM

Crystarium Lighting: COM 2 RAV 2 MED 1

Hope RAV 3 SYN 2 MED 2

Fang COM 3 SEN 2 SAB 2

Snow COM 2 RAV 2 SEN 1

Sazh COM 2 RAV 2 SYN 1

Vanille RAV 2 SAB 1 MED 1

Crystrarium Stage 6

Wiem moglem ladowac 1 umiejetnosc ale no juz nawalilem nie chce czaczynac gry od nowa bo mam juz 15 H gameplayu.Moze jakies itemy mam lepsze kupic? Ludzie prZed walka z tym obosem wlaczaja jakies aerosole czy cos to im daje buffy ja tego nawet w sklepie nie moge kupic nie wiedze tego nigdzie .

Z gory dziekuje za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum