1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII - japoński zwiastun

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 25, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Premiera Final Fantasy XIII w Japonii tuż za rogiem, więc Square Enix pokazał jeszcze jeden zwiastun gry. Miłośnicy japońskich RPGów z Europy i Ameryki Północnej muszą wytrzymać do 9 marca 2010 roku. Ponadto Microsoft wyjawił na Xbox.com co dostaną użytkownicy, którzy zarejestrują się na podstronie produkcji - Chocobosa dla Awatara. Rozsyłanie kodów powinno rozpocząć się w połowie grudnia.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Ty9aZOkilao&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Źródło: Final Fantasy XIII - japoński zwiastun | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    No, no. Przy "fajnalach" to ja spędziłem łącznie z pół roku życia chyba. Mam nadzieje, ze tu przynajmniej tak... Hm... Ze 150godzin gameplay'u będzie.

4. Lifestream

Lifestream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Heh tak to prawda Final zawsze wciągał na dłuuuugo oby teraz też tak było

5. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No i kolejny exclusiv wykradziony, został jeszcze god of war 3 i Sony może sie pałować :D
    Co do tematu to nie mogę się doczekać.Nie boje się że coś zepsują bo square jeszcze ani razu mnie nie zawiódł

6. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Muszę się przyznać ,że nigdy nie grałem w żadne FF ale oglądałem 2 filmy : "Wojna Dusz" oraz "Advent Children" i mi się bardzo podobały.
    Na FF XIII skuszę się.

7. Lifestream

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    No mnie niestety parę razy Square rozczarowało szczególnie jak się połączyli z Enix raczej im to na dobre nie wyszło ale wiadomo problemy finansowe robią swoje dlatego z małymi obawami czekam na FF XIII choć FF XII był zarąbisty która była robiona już po fuzji

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    gierka będzie kozacka:D must have

9. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Z tego co widzialem w sklepie( demo? gameplay video?) to graficznie trzynastka to taka wieksza dwunastka z innymi postaciami :p Ale ogolnie to bardzo fajnie to wygladalo , mam nadzieje , ze nowy system rozwoju postaci nie zepsuje rozgrywki) Ciekaw jestem tez na ilu plytkach wyjdzie gra , jesli wiecej niz 2 to chyba sie skusze na nowke ze sklepu ( a nie z internetu :) psp sprzedalem :D , na telefon za malo , ale na 2-3 gry wystarczy :D)

10. Floras

Floras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    FF XIII ma byc najladniejsza gra ktora do tej pory wyszla ;) ( watpie bo U2 z PS3 powoduje wzwod).

heh ale za finala odpowiada caly czas ten sam zespol i szef ;) X-2 tez bylo po fuzji i tez dawalo rad :d

Final to final ja nadal czekam na remake FF VII.

11. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Oo.. co do X-2 to sie nie zgodze , dla mnie ta gra to calkowita porazka byla. Dodam tez , ze moim ostatnim FF przed X-2 byl VIII. W porownaniu wlasnie tych dwóch gier , to osemka wygrywala pod kazdym wzgledem , no nie liczac grafiki.

12. lasek

lasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Bedzie pieknie i basniowo ale strasznie mnie irytuje czarnoskóry ziomek w afro nawijajacy po japonsku .

13. kaamil1920

kaamil1920 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    świetna gra, rewelacyjna grafika, jako fan japońskiej kultury, mangi i anime jest to dla mnie pozycja obowiązkowa, trzeba nałapać godzinek w tyrce hee;p;p

14. lisek1983

lisek1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    No to będzie giera od pierwszego momentu zapowiedzi gry czekam jako wielki fan.
    Jakby chociaż tylko napisy PL były to ide po oryginał do sklepu od razu

15. Lifestream

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Też uważam że FF X-2 był słaby wielkie nadzieje bo pierwszy FF który był kontynuacją jakieś częsci FF i nie zrobili gry na miarę wielkiej serii a chodziło mnie ogólnie o gry Square Enix na początku wydali flagową produkcje Enix Dragon Quest VIII i Było super ale niestety czym dalej tym gorzej aż do gier typu Last Remnant czy Infinite Undiscovery które może są niezłe nawet ale do pięt nie dorastają starym grom Squaresoft tylko FFXII wyłamuje się z tej reguły

16. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Moze to kwestia wieku?;P Starsze gry urzekaly bardziej , bo bylismy mlodsi , inaczej patrzylismy na swiat(przynajmniej ja :D) a teraz jakos w ogole malo ktora gra mi sie podoba <_<

17. Lifestream

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Nie wiem kiedyś po prostu squaresoft trzymało formę Chrono cross, Vagrant Story czy parasite eve to były gry wielkie i to nie tylko moja ocena bo pamiętam żę bardzo mało gier od square dostawało nawet 8 w prasie same 9 czy nawet 10 to była norma każda ich gra wyznaczała nową jakość w gatunku a teraz? oceny w granicach 7 lub 8 (max) i tyle gry w stylu zagraj i zapomnij

18. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kiedyś square było jak Blizzard, nie widziałeś w ogóle gry, ale wiedziałeś, że gra na 100% będzie udana. Teraz to już nie jest to samo. Najgorsze części to: VIII, X-2, XII (tylko ze względu na brak porządnej fabuły i silnych bossów dodatkowych). Jak nie będzie w XIII żądnego Weapona albo Omegi to nie gram w tą grę!!! Ma być mega trudna jak X!!

19. Lifestream

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    FF X trudna ? to już wspomniany FF XII jest trudniejszy czy FF IX już nie mówiąc o Hardcorowym FF IV choć fakt fabuła w FF XII nie trafiła do mnie wszytko w tej grze jest Bomba ale historia I nasz bohater Van (klon Titusa) to nie jest najwyższych lotów

20. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Dla mnie akurat VIII sie spodobala , gra miala ten klimat , niepowtarzalny , magiczny jakis , ktory przyciagal na maxa. Podobnie Chrono Cross , Breath Of Fire (IV) bedac brzdącem nie wiem , 10-12 lat? potrafilem grac w te gry bez przerwy , no i przechodzilem je na pewno wiecej niz 1 raz ( w dodatku snily mi sie po nocach . ). Dzisiaj czesto nawet gry nie przechodze , bo po prostu jest nudna i monotonna.
    Jesli FF XIII powedruje w strone casuali i bedzie jakos dziwnie uproszczona , albo dostosowana do ogolu (nie do grupki ludzi jak wczesniej) to pewnie w moim przypadku bedzie ja czekac los taki jak pozostale gry tej generacji.

21. Lifestream

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Tak FF VIII był bardzo fajny ( i łatwy) gra miała to coś co nie pozwalało się oderwać od ekranu a mini gra w karty chyba była najlepszą oprócz blizball ball w FF X masaka godziny nad tym siedziałem Tak Breath of Fire IV to była gra.....

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum