Final Fantasy XIII problem z nagraniem

molop

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam ogromny problem z grą Final Fantasy XIII. Mam wersje tej gry od allstar i w żaden sposób nie moge jej poprawnie nagrać. Próbowałem w clonie cd i img burn i nic. Zawsze wywalał błąd przy kilkunastu procentach nagrywania. Stosowałem fixa i nie, ale ciągle to samo. Mam w xboxie przeróbkę ixtreme 1.4 i grę przerabiałem w 3rd.wave.patch czy może to jest tego przyczyna. Mogę dodać, że xboxa 360 mam od dwóch lat i nigdy nie miałem problemu z wypaleniem jakiejkolwiek gry.
 

Gruby0225

Użytkownik
Użytkownik
Kup orgniał
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Dziwne , może nagrywarka pada lub obraz gry jest uszkodzony .
 

molop

Świeżak
Świeżak
maclogan. A może tak być, że obraz gry sie psuje po spaczowaniu go w 3rd.wave patch. Bo ta gra ma wave 4 a ja pod swojego ixtrema 1.4 moge mieć tylko wave 2?
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Spaczuj do wave 2 ( jeśli masz ix 1.4 ) programem 360 waves patcher . Po paczowaniu nie należy sprawdzać już gry w abgx tylko nagrać .
 

molop

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedzi. Ostatecznie zdecydowałem, że zakupie orginał. Może to wina obrazu, nagrywarki nie wiem, ale raczej i tak mi już nie nagra, bo próbowałem 5 razy i za każdym razem było to samo raz wywalało na 50 innym razem na 30%.
 

skajterpl

Świeżak
Świeżak
jak kupisz orginal napewno nie pograsz gra ma wave 4 i na ixtreme 1.4 nie pojdzie ja mam 1.6 i sciagam sobie z neat i paczuje do wave 3 zeby zagrac bo tez orginal kupilem i nie daje rady porac konsola widzi jako dvd
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Oryginalna gra pójdzie bez problemu i nieważne czy konsola ma ix 1.4 a oryginał ma wave 6 , gra odpali bez problemu .

A wracając do tematu . Przed paczowaniem sprawdz grę a abgx czy wszystko jest OK . Paczuj programem 360 waves patcher . Nagrywaj na dobrych płytach ( Emtec , Verbatim itp. ) . Jeśli z innymi nagrywanymi grami jest podobnie to nagrywarka pada .
 

Do góry Bottom