1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII Prośba o Pomoc :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krystom22, Kwiecień 3, 2010.

1. krystom22

krystom22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    -----------
    Witam mam pytanko odnośnie gry Final Fantasy XIII między innymi chodzi mi o etap w którym trzeba pokonać LONG GUI. Problem mój tkwi w tym iż pokonałem go przed misją 51 a żeby wskoczyło osiągniecie to trzeba to było zrobić po wykonaniu misji 51. Teraz gdy jestem w lokacji The Archylte Steppe ( duża polana ) nie ma już tego LONG GUI za to są podobni do niego wielcy przeciwnicy Adam- coś tam ... :) Czy oprócz tej lokacji można gdzieś go zastać ? czy da się go rozróżnić od tych pozostałych ze ten to ten :) ?? Proszę o pomoc bo osiągnięcie chciałbym za to mieć :)

A drugie pytanko całkiem z innej beczki . Ktoś rozszyfrował jak się zdobywa gwiazdki na 5 ? Czym to jest uwarunkowane ?

Czekam na odpowiedzi :)

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    co za problem wczytać wcześniejszy save?

to nie miałeś jeszcze 5 gwiazdek? dostajesz je bodajże za czas w którym pokonałeś wroga

4. krystom22

krystom22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    -----------
    Wcześniejszego nie wczytam bo nie mam pozatym nie po to robiłem postacie wszystkie na maxa ( chodzi mi o same 5 levele paradygmatów ) , żeby się męczyć na takich mierniakach. Dziwi mnie to poprostu ze pokonałem go ale przed misją 51 a potem jak zrobiłem jego już nie ma ;/ .

Dzisiaj też się dziwie bo zrobiłem wszystkie levele na 5 ( paradygmaty) powienienem mieć osiągnięcie Master's Seal 30G a też mi nie wyskoczyło .. Coś zrobiłem nie tak ?

A jeśli chodzi o te gwiazdki to miałem 5 gwiazdek za przeciwników nie raz ale jesli chodzi o misje te od 1 - 64 to nie kazdą mam na 5 i jestem ciekaw czy ktoś rozszyfrował najakiej zasadzie sie dostaje te 5 gwiazdek za walke.

5. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    sory ze w tym temacie ale nie chcem zakladac nowego. co ulepszac kupowac itp aby ATB szybciej sie ladowalo? z gory dzieki

6. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Sory za odkopanie, ale nie bede nowego zakładał.
    Jestem w 13 rozdziale i czy jest jakaś możliwość powrotu do 11 rozdziału na tą wielką polane gdzie można troche podbudować swoich kompanów??

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Jest.
    Idź na ostatniego bossa , po drodze otworzą się portale na ulice Edenu i na Archsteppe

Wczytywanie...

Poleć forum