1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII, prośba

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gsp, Czerwiec 8, 2010.

1. gsp

gsp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Jestem tutaj .... "świeży" że tak powiem. Niestety nie mogę nigdzie utworzyć tematu więc proszę o to aby ktoś dał działające linki z rapida do Finala Fantasy XIII.
    Pozdrawiam i z góry sory jeżeli coś źle napisałem lub nie tutaj :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Śmieszne troche jest to dla mnie, nie dość, że się kradnie gre, to jeszcze nie chce się poszukać czy jakoś wyczarować tych linków, tylko chciało by sie mieć od razu gotowe

5. gsp

gsp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może nie jestem jakimś "szpecem" jak ty i nie umiem wyczarować linków a skoro jestes tak idealny to zostaw te uwagi dla siebie.
    Poza tym wyżej wymieniony temat znalazłem ale problem w tym że linki z rapida nie działają, sprawdźcie sami.

6. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    no to panie erudyto chyba coś splackowałeś bo sheepfucker troche cię ugasił, udowadniając ci, że jednak magia jest, chyba teraz te linki mają lepszy dzień, że działają . hahaha

8. gsp

gsp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sytuacja sie wyjasnila wiec po co sie odzywasz i piszesz niepotrzebne nikomu rzeczy? szanuj klawiature. Mozna temat wyrzucić

Wczytywanie...

Poleć forum