1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII Treasure Hunter POMOCY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krystom22, Kwiecień 28, 2010.

1. krystom22

krystom22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    -----------
    Witam czy ktoś z Was ukończył Finala na 1000G i mógłby pomóc z osiągnięciem Treasure Hunter ? Po prostu nie wiem co wolno a co nie wolno z tym osiągnięciem :( Jestem tak blisko a tak daleko he he :)

Proszę pomóżcie !

2. Lotnik421 Xbox One

3. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    A co w tym osiągu chodzi bo nie pamiętam?

Ok już wiem. Musisz mieć każdą broń i akcesoria jakie są dostępne w grze. Dużo farmienia niestety to wymaga

4. krystom22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    -----------
    Treasure Hunter
    Held every weapon and accessory.

Trzeba mieć wszystkie akcesoria i bronie. Tylko, że tu zaczynają się schody. Ile na to tych GIL potrzeba bo aktualnie mam 23 miliony GIL i nie wiem co mam zrobić bronie mogę wykupić wszystkie tylko jak z ich upgrejdami ? Wiem, że każda postać musi mieć jedną broń na poziom 3 a te pozostałe po kupnie czy trzeba na gwiazdke dopchać to tego też nie wiadomo. Jeśli chodzi o akcesoria też mogę wykupić wszystkie ale też zaczynają się tu schody bo nie ma jakiejś listy, która by pokazywała jaki materiał wepchnąć, żeby ulepszyć dalej akcesorium na inną nazwę. Wkurza mnie to osiągnięcie , nie wiem co mam zrobić.

5. virus666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
  6. krystom22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    -----------
    To jest poradnik na PS3, poza tym już go widziałem. Jeśli sam nie przeszedłeś Finala na 1000G to mi nie pomożesz. Interesują mnie fakty. Chyba sobie daruje te osiągnięcie bo brakuje mi tylko to.

7. virus666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    A myślisz że wersja gry na ps3 jest inna od tej na boxa? Poza tym nie trzeba przechodzić na 1000 żeby mieć akurat jedno osiągniecie. Tam nie ma niczego trudnego oprócz znalezienia każdego możliwego itemu w grze co zajmuje masę czasu. Tyle

8. krystom22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    -----------
    Ale nazwy itemów się różnią od wersji PS3 a Xbox. Jeśli nie grałeś to proszę Cię nie wypowiadaj się, że trzeba zebrać jak sam tego nie robiłeś. Tobie może nie zależy na robieniu punktów ja jestem bardziej ambitny i próbuję robić gry na maksa. TYLE

9. virus666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Grałem na ps3, zebrałem więc mówię ale zapamiętam żeby nie próbować ci już pomagać bo nie ma sensu

10. krystom22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    -----------
    Skoro zebrałeś to mogłeś odpowiedzieć na te pytania, a Twojej odpowiedzi nie widziałem. Tylko domysły. Więc raczej nie grałeś.

Zbierałem wg tego : Xbox360Achievements.org - Final Fantasy XIII Achievement Guide i tak nie ma tu wszystkiego do broni owszem jest wszystko czym trzeba upgrejdować dana broń na dany level ale do akcesoriów już nie ma - i w ten sposób tylko stracę kasę bo nie wiem czym konkretnie co upgrejdować. Po zatym nikt nie wymienił ile trzeba mieć na to miliardów GILI żeby na to wszystko starczyło. Niektórzy piszą, że sprzedawali te bronie co upgrejdowali niektórzy piszą ze trzeba zostawić - i bądź tu mądry i pisz wiersze.

Wczytywanie...

Poleć forum