1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII vs. Dante's inferno.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hustinox, Listopad 5, 2010.

1. Hustinox

Hustinox Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co lepsze? Czy te gry są długie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pobier

pobier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Obydwie są dobre, co do długości, FF13 dłuższe. Ale co do grywalności mi bardziej podchodzi Dante ale chyba dlatego, że to slasher (jakby klon God of War).
    Zależy czy lubisz szybką przyjemną nawalankę, czy dłużej pograć, wykonywać side questy, itp. Obydwie dobre więc wybór należy do ciebie.

4. BuddyX10

BuddyX10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem FF13 jest zdecydowanie lepsze ale w sumie porównujesz gry z różnych gatunków praktycznie więc zależy jak na to spojrzysz.

5. Sianeusz

Sianeusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jesli lubisz wiecej akcji to oczywiscie Dante ,Final jest typowym jrpgiem z niekiepska fabula-jednak znacznie ograniczony w porownaniu z poprzedniczkami.Trzeba ta gre lubic po prostu.Natomiast w Dante chwila moment zlapiesz klimat. Nie mozna porownywac czasem gry tych pozycji gdyz Final z side-questami to z 50 godzin a dante moze 7-8.

6. Ino

Ino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Ja jestem za FF13, chociaż Dante też jest zacne. Final ma ładniejszą grafikę i ciekawsze postacie :D

7. gruby-nawro

gruby-nawro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Final to nie to samo co kiedyś, padaka straszna, jedno co łączy te dwie gry to to, że obydwie są strasznie liniowe . Chociaż jakbym miał kupować, to żadnej bym nie kupił, wybrałbym coś innego, najpewniej Castlevanie.

8. Gorsag

Gorsag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    A ja tam obstawiam Dante's Inferno.....
    Finala tylko widziałem u kumpla, ale jakoś mnie nie wciągnęło.... Troche sie ostatnio FF popsuło.
    A Dante jest, jak ktoś wyżej zauważył - ZACNY :)

Wczytywanie...

Poleć forum