1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII w marcu 2010

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 13, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Firma Square Enix ogłosiła, że wyczekiwana przez miłośników japońskich RPGów gra Final Fantasy XIII ukaże się w Ameryce Północnej i Europie dokładnie 9 marca 2010 roku. Data dotyczy zarówno wersji na konsolę PlayStation 3, jak i edycji Xbox 360. Oprócz tego poinformowano, że utwór "My Hands" Leony Lewis będzie przewodnim motywem trzynastej odsłony słynnej serii. W rozwinięciu czeka najnowszy filmik, w którym deweloperzy opowiadają o swoim tytule i przedstawiają fragment rozgrywki. Pierwszy kwartał przyszłego roku będzie bardziej zapchany niż tegoroczny okres świąteczny.

I filmik pod tym linkiem: Final Fantasy XIII w marcu 2010 | Aktualności

Źródło:Final Fantasy XIII w marcu 2010 | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    pozostaje niedosyt, że japończycy mają go o wiele wcześniej

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    trzeba wytrzymać do marca:) ciekawe na ilu płytkach wyjdzie

5. LiquidE20

LiquidE20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Myślę, że 3-4DVD. Tak się zastanawiam - niech przywrócą do sprzedaży czytniki HD-DVD (+ wersja czarna) za rozsądna cenę: np. 50$ i wydają też jedno płytowe wersje większych gier np. Blue Dragon na HD-DVD 30GB. Dla mnie byłoby to o wiele wygodniejsze.

Teraz to może mało opłacalne rozwiązanie, bo i takich gier jest stosunkowo mało, ale później czemu nie? No i przywrócili by do życia zdechły format :)

Rozwiązaniem byłoby też BluRay zewnętrzne, ale na to tym bardziej się raczej nie zdecydują.

6. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Ja mogę czekać bo wiem że to będzie megahicior pośród rpg.W dodatku to innowacyjne sterowanie - sądzę że też się sprawdzi i będzie to pewien przełom wśród innych podobnych tego typu gier.
    3...2...1...03.2010

7. bbong

bbong Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakiś czas temu czytałem, że na ps3 ma wyjść na 2 BlueRay'ach... więc na x'ie pewnie będzie żąglowanie dvd-kami jak dyskietkami na amidze :DD

8. Lifestream

Lifestream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    No gra raczej mnie nie rozczaruje ale ja jestem wielkim fanem serii wiec wiele mogę FF wybaczyć . Oby tylko Square Enix nie skopał fabułę bo jak widziałem trailery z gry to boje się że będzie znowu ratowanie świata w jakimś tanim wydaniu...

9. Cubens

Cubens Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak juz bede mial go w domu od razu biore 2 tygodnie urlopu:D

10. <one step ahead>

<one step ahead> Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z południa
    Jedna z niewielu tych gier,przy zakupie której nie trzeba się zastanawiać "brać,czy nie brać",bo czas na zastanowienia przychodzi dopiero podczas gry "grać jeszcze chwilę,czy już kończyć"

Oczywiście zawsze ciężko jest kończyć,bo ta gra po prostu wciąga jak ruchome piaski.Pozdr

11. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobre dobre hehehhe!!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum