1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII - zwiastun i galeria

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Square Enix podesłał nam nowy anglojęzyczny zwiastun Final Fantasy XIII, więc dzielimy się nim poniżej. Można posłuchać jak spisują się aktorzy w wersji przeznaczonej na zachodnie rynki. Premiera w Europie 9 marca na Xbox 360 i PlayStation 3. Dodana została też galeria.

[youtube]J9fpDDiXirQ[/youtube]

Źródła: Final Fantasy XIII - zwiastun | Aktualności
    Joystiq

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
  4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Piękna! Jeszcze tylko wciągająca fabuła i kilkadziesiąt godzin grania murowane:D

5. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Wygląda OK , ale niepokoją mnie oceny tej gry poza Japonią... najniższa jaką widziałem , to 4/10...

Motyw muzyczny takie nie Fajnalowy... czuć , że gra robiona dla zachodu...;>

6. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Andry widziałeś wersje jap ?? nie widocznie jeżeli mówisz, że robiona gra dla zachodu ;)

Muzyka jest japońska, jedni z najlepszych wykonawców japońskich, ścieżka jest klimatyczna ale to nie znaczy, że dla reszty świata rówież dadzą to samą ścieżkę a ta muzyka to nie wiem czy ona w ogle znajdzie się itd .

Oby można było zmienić na japoński org. dubbing bo jest wyjeb..., świetny klimat robią japońce swoim głosem jak we wszystkim innym ^ ^

7. Lifestream

Lifestream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    No niestety gra została zjechana w japonii totalnie i to nie jest dobra wiadomość gracze zarzucają grze że jest banalnie prosta , cała gra jest schematyczna do bólu filmik-walka-filmik-walka nie ma sklepów , nie ma miast , gra jest strasznie liniowa , jest jakaś dziecinna historyjka o ratowaniu świata .Patrząc co wyprawia ostatnio square-enix to boje się że nawet swoją flagową serie skopią i dostaniemy piękną grę wizualnie i nic po za tym.

8. mzajac91

mzajac91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest liniowa przez podobno jakieś pierwsze 17h, potem podobno zupełnie się zmienia.
    Ma nie być jap. Voice Actingu bo uznali ze się nie zmieści... nie rozumiem tego bo planują FFXIII wydać na 3 płytkach, jedna płytka więcej i mielibyśmy oryginalne głosy...
    Lost Odyssey był na 4 płytkach i miał do wyboru 5 Voice Actingów...

9. kobzuch

kobzuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    39/40 dostała gra w Famitsu (nie jest słabo, ale nie jest to 40/40). Na premierze w Japonii kolejka po tytuł też była zacna. Final zawsze pozostanie Finalem i zawsze na początku wzbudzał kontrowersje. Podobno właśnie początek jest słaby, ale gra w późniejszych partiach się rozwija. Fajnie, że wrócili do czegoś w rodzaju pola sfer z X - moim zdaniem patent jest bardzo dobry.
    Już wiem, że ją kupię.

10. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Endriu , nie Grałem , ale ten trailer mnie przestraszył. Wieje od niego chęcią przypodobania się graczom zachodnim. Ogólnie to jestem pozytywnie nastawiony do liniowości , bo sandboxy naprawdę mi zbrzydły. Jeśli będzie dostępne demo to obowiązkowo zagram.

11. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja wolę wierzyć, że FF się nie da spieprzyć i liczę, że gierka bd miodna w każdym calu. Faktycznie trochę szkoda braku dżapońskiego, ale we will see soon

12. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No kur*** ja sie pytam co to za muza w trailerze???:DD Faktycznie zalatuje przypodobaniem sie zachodnim graczom - dla mnie tragedia. Mam nadzieje, ze nie wrzuca tej szmiry do samej gry. Szkoda ze nie bedzie japonskiego dubbingu, gra duzo traci na klimacie - choc trzeba przyznac angielski dubbing nie jest zle wykonany. Ciekaw jestem jakby wyszło z polskim:D Lepiej nawet nie bede gadac bo jeszcze wykracze;PP Gra wyglada swietnie, ale skoro sami japonczycy jada po niej to juz sie zaczynam zastanawiac nad kupnem:confused:

13. Usekk

Usekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    bedzie miazga, preorder juz zamowiony :)

14. Elde

Elde Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    już nie mogę się doczekać :))

15. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    marek dobre info zapodałeś! ta gra wymiata, tylko szkoda że na xbox 360 zostanie okrojona:(

16. Lifestream

Lifestream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    No bo oni zamiast zrobić więcej płyt i wrzucić co potrzeba to wolą to upychać jak tylko się da 10 godzin filmików na 3 małych płytach dvd . Taki zabieg zrobili w star ocean co było jakoś porażką totalną pod koniec gry człowiek jak chciał wrócić do poprzednich lokacji to ciągle tasował płyty bo reszta lokacji było na innych płytach! zamiast zrobić tak jak robi to Mistwalker gry na 4 dvd i wszytko pięknie się mieści i człowiek chodzi gdzie chce to oni obsesyjnie chcą udowodnić że płyta dvd to jest bez dna.

17. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Wygląda bosko na pewno ją ściągnę :p

18. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Gra okrojona jest na PS3 i X360. Nie ma wyjątków , więc wszyscy na tym ucierpieli. (mimo iż na dwuwarstwowej płycie BluRay gra chyba spokojnie zmieściła by się wraz ze wszystkimi lokacjami.)

Co do tego kawałka z trailera , to widzę , że nie tylko mi się on nie podobA. Na zagranicznych portalach widać sporo negatywnych komentarzy w tym kierunku. Ale mają rację... kto to widział R&B w japońskim RPG... :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum