1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Ukano, Sierpień 2, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Ukano

Ukano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak zapewne wiecie Final Fantasy XIII ma pojawic sie na X360 i na pc (oprocz oczywiscie ps3) a to co znalazlem w pewnym newsie:

Nie podoba mi sie instalowanie gier na x360 - mam rowniez ps3 i to mnie dobija, gdy trzeba czekac... Jakbym chcial sobie poinstalowac, to w kompa bym inwestowal...
    Co o tym sadzicie przyjaciele?

2. Lotnik421 Xbox One

3. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Final Fantasy XIII

Ja przyjacielu myśle, że żadna gra nie doczeka się konieczności, instalowania, gier na dysk. MS dobrze o tym wie że nie wszystkich stać na dysk, a innym karty pamięci starczą, nie było też ich priorytetem instalowania gier jak u sony, stracili by przez to wielu konsumentów, instalowanie na x360 będzie tylko opcja, przynajmniej ja tak myśle 8)

4. maciokoki

maciokoki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

owszem bedzie opcja ale ta opcja bedzie oplacalna 30% szybsze loadingi i koniec charczenia napedu to sa spore plusy... po za tym microsoft nie ma innego wyjscia

5. Korsak

Korsak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Popieram przedmówce... ale jak mam być szczery to ten nowy Interfejs mi na jakiś taki dziecinny wygląda:/

6. kosciany

kosciany Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Hmmm... mysle ze jednak loading na dysk jest konieczny. Slyszalem o problemach z GTA IV, czy prawda czy fikcja nie wiem, ale mam mala treme przed zakupem X360.

7. DominikDK

DominikDK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

pierw skończą wersje na PS3 a pużniej przeniosą na X360 i najpierw gra wyjdzie w Japoni a pużniej w Europie i Ameryce. A że na PC nie wyjdzie te informacje zostały zdementowane. A pzry X360 nie ma isnstalacji bo nie każdy ma dysk a przy PS3 jest przy każdej :)

8. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jak dla mnie instalacja jest OK. Jeżeli tylko uciszy to napęd i zwiekszy prędkość loadingów to nie mam nic przeciwko. Zreszta na x-boxie i tak gry sie długo nie ładują w porównaniu niektórymi z PC wiec nie narzekam :)

9. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

o lol ...

przecież już jest 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 %
    pewne że można instalowac gry na dysk w nowym dashboardzie .... SOWA z xbox-scene pisał na forum xboxonline że wgrał nowy dashboard i jest tam opcja instalacji gier na dysk ....

pisał że po zainstalowaniu gry płyta musi byc w napędzie .... ale potem wszystko sczytuje się z dysku a płyta się nie obraca ...

10. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nie instalacja, a skopiowanie calej plyty i to opcjonalnie przy kazdym tytule.

11. wasik

wasik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A jak ma sie takie zgranie do backupow? Tez zgra sie na dysk i hasa, czy komplikacje wystepuja? Ktos moze wie cos wiecej? Bo nie wiem czy podlaczac konsole do neta :p

12. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

SOWA na pewno wgrywał na dysk kopie zapasowe i wszystko śmigało ...

yyy ale po co chcesz podłączac konsole do neta ? przecież oficialnie nowy dashboard wychodzi dopiero na jesień .... SOWA i inny testowali wczesną wersja (może nawet beta) tego dashboardu na specjalnie przerobionym xboxie .... tak wiec wszyscy czekamy do jesieni ;)

a tak apropo .. jak można nie podłaczac konsoli do neta .... ja bym nie wytrzymał bez ciagłego sciągania różnych rygołów z MARKETPLACE :p

pozdr.

13. gpiorzel

gpiorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

W sumie ja bym się cieszył jakby ta instalacja była kolejnym zabezpieczeniem przed kopiami bo sam wydaję sporą kasę na gry :p Do pracy trzeba się wziąć :)

ps. A może by tak jakieś info o grze, bo jak na temat o niej to się dużo nie dowiedziałem :))

14. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Nie rozumiem, cieszysz się z czyjegoś nieszczęścia? niektórzy nie mają tyle kasy by kupić nowego oryginała jeśli się zepsuje więc go kopiują a oryginalna gra leży nie tknięta.

15. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy

Btw :D OT : To właśnie polska, ludzie kreują taki wizerunek, polityków a takze tych z "niższych stref" społecznych.
    "Ja za to płace to czemu inni mają mieć lepiej." Wszyscy sobie do gardeł skaczą.

Ja tam mam nadzieje ze nie dostane bana gdy we wrześniu zaktualizuje mi się dash

16. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

ja tam się modle żeby nie było najmniejszych szans na przerobienie nowych xboxów ... w końcu straciłem dużo na kupnie montora to niech chociaż cena mojego przerabialnego xboxa troche wzrośnie :D

17. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

A co powiesz jak zlapiesz RODa ? Bedziesz sie dalej modlil ?

18. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

nie wywołuj wilka z lasu ;)

19. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

No to sie nie modl zeby jedna osoba zarobila , tylko zeby wszystkie zaoszczedzily ...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum