1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIII

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Juventusek, Grudzień 30, 2011.

1. Juventusek

Juventusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałcz
    jak w temacie. Gram teraz w FF a że przechodzę to pierwszy raz, podzielcie się jakimiś tipsami, gdzie farmic, gdzie nabijać składniki, jaką ekipą grać i wgl. Aktualnie jestem na Gran Pulse,i mam takie pytanie, czy to jest to meijsce kiedy jestem wolny i mogę zacząć masterować postacie? A i jeszcze jedno=gram takim squadem Light/Feng/Vanile (opcjonalnie wchodzi Snow=Sentinel/Commando) = > Commando/Sentinel(Commando)/Medic(Ravenger).

Jakimi wy układami gracie? jakieś porady/ciekawostki?

(liczę na dyskusje, bo giera jest tego warta:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Akurat wolność poruszania się w tej grze jest bardzo ograniczona. Praktycznie cały czas idzie się przed siebie. Oczywiście są wyjątki. Zostały mi chyba 2-3 rozdziały do końca i skończyłem grać. Po 35-40h miałem po prostu dosyć tych przeciwników na każdym kroku. Dla mnie to takie sztuczne przedłużanie gry. Co do składu, to czasami się on zmienia (wymusza go fabuła) i nie zawsze jest możliwość wyboru jakiejś postaci. Układy klas postaci, to kwestia tego, z jakim przeciwnikiem walczymy. Nie ma jednego uniwersalnego ustawienia. Poszczególne role postaci zmienia się w trakcie trwania walki, albo przed. Tak jak napisałem wcześniej - zależy kto jest naszym przeciwnikiem.

Wczytywanie...

Poleć forum