1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Final Fantasy XIV jednak nie dla Xboksa 360?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Czerwiec 25, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    tej pory posiadacze Xboksa 360 mogli mieć nadzieję, że zapowiedziane dla PS3 i PC Final Fantasy XIV pojawi się też na ich ulubionej konsoli. Okazuje się jednak, że wcale się nie pojawi, o czym w wywiadzie z Eurogamerem opowiedział Hiromichi Tanaka ze Square Enix.

Rozmowy pomiędzy Square a Microsoftem – te, które miały doprowadzić do pojawienia się Final Fantasy XIV na Xboksie 360 - nie przynoszą najwidoczniej zamierzonego efektu. Tanaka w wywiadzie z Eurogamerem powiedział bowiem, że Microsoft ma trochę inne, niż jego firma, spojrzenie na temat szarpania po sieci. Xbox Live to „zbyt zamknięte środowisko”, by wersja dla niego przeznaczona mogła funkcjonować na takich samych zasadach, jak ma to miejsce w przypadku PS3 i PC – uważa przedstawiciel Square.

Cóż, wszystko wskazuje na to, że Final Fantasy XIV ominie jednak konsolę Microsoftu i pod koniec roku ukaże się tylko w wersjach dla PlayStation 3 i PeCetów. Bo na cudowny zwrot akcji raczej bym nie liczył.

?? Final Fantasy XIV jednak nie dla Xboksa 360? | Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pan X

Pan X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    Ogólnie to żadna nowość mi to i tak wszystko jedno bo fanem Finala nigdy nie bylem i nie będę. Ale co tutaj mnie zaniepokoiło to to jak Tanaka powiedział ze Xbox Live to „zbyt zamknięte środowisko”. Nie wiem jak mamy to rozumieć:confused: ale czy to ma oznaczać ze gry typu MMO na razie nie powstaną się na Xboxa??

4. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Drogi i szanowny Panie X.
    Dla Pana wiadomości na X360 od paru lat jest MMO Final Fantasy XI-jakoś 4 lata temu środowisko XBL było wystarczająco otwarte,żeby gra powstała.Dziś nagle jest "zamknięte"-jak nie wiadomo o co chodzi,chodzi o pieniądze.

Subskrypcja na subskrypcji-to się nie mogło udać,bo zero w tym logiki.

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    mi on jest zbędny na tej platformie, za to najlepszy jest final fantasy 7 i nie ma uja we wsi.

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Chodzi raczej o podwójne opłaty, za xbl i abonament za Finala :)

7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Dla mnie niby żadna strata, ale gdy ujrzałem niedawno Final'a na X'e to się zdziwiłem.

8. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    I bardzo dobrze bo już FFXI był do niczego a FFXIII też nie był wielki. Nie potrzeba więcej pochrzanionych mmo rpg na Xbox360!!! Jestem bardzo wdzięczny Microsoft, że nie dopuszcza tego typu gier na swoją konsolę.

9. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Jak dla mnie to jedna z lepszych gier jakie wyszły na X360, ale to już kwestia gustu :)

To nie Microsoft, tylko Square zadecydował o tym aby nie wydawać XIV na Xbox-a.

A.. szkoda, bo będzie to fajna pozycja dla fanów Finala.... :(

Pozdrawiam AHC !

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum