1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Finał FIFA Intereactive World Cup 2010 w Barcelonie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Kwiecień 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oficjalny serwis poświęcony grze FIFA 10 opublikował informacje na temat finału turnieju FIFA Intereactive World Cup, który w tym roku odbędzie się w Barcelonie. Mistrza wirtualnych rozgrywek piłkarskich poznamy na miesiąc przed rozpoczęciem mundialu w RPA.

Turniej FIFA Interactive World Cup należy do największych imprez tego typu na świecie. W tym roku, aby zakwalifikować się do ostatniej fazy zawodów i wygrać bilet do stolicy Katalonii, fani wirtualnych wślizgów musieli wygrać lokalne eliminacje odbywające się między innymi w Londynie, Moskwie i Warszawie (w sumie 10 wybranych miast), lub zwyciężyć w rozgrywkach online.

Finałowy pojedynek w warszawskiej Arenie Ursynów

O finał walczyło w sumie niemal 800 tysięcy graczy z całego świata. Polskie eliminacje rozegrano 6 lutego 2010 roku w warszawskiej Arenie Ursynów. Po zaciętych bojach wygrał je Polak - Damian „Trudek” Trutkowski (Barcelona), który w finale pokonał swego rodaka Bartosza „hom3r” Piętkę (Chelsea) 1:0.

Zwycięzca warszawskich eliminacji - Damian „Trudek” Trutkowski

Naszego reprezentatna czeka w Hiszpanii trudna przeprawa, bowiem o tytuł mistrza rywalizować będzie w sumie 32 graczy, w tym między innymi z obrońca tytułu - Bruce Granneca z Francji i triumfator sprzed dwóch lat - Hiszpan Alfonso Ramos. Poniżej pełna lista finalistów:
    Stephen Coorey (Australia)
    Sam Mort (Australia)
    Mitchell Snell (Australia)
    Samuel Lage Liberato (Brazylia)
    Fortunato Caronzo (Kanada)
    Eduardo Lillo (Chile)
    Javier Munoz(Kolumbia)
    Mathias Funder Anderson (Dania)
    Hesham Khater (Egipt)
    Robert Brewster (Anglia)
    Chris Bullard (Anglia)
    Danny Taylor (Anglia)
    Julien Dassonville (Francja)
    Bruce Grannec (Francja)
    Adrien Makhloufi (Francja)
    David Raveloson (Francja)
    Ayhan Altundag (Niemcy)
    Mattia Guarracino (Włochy)
    Tomoki Maeda (Japonia)
    Alan Flemming (Meksyk)
    Daniel Sykes (Nowa Zelandia)
    Damian Trutkowski (Polska)
    Emin Museibov (Rosja)
    Tan Kim Leong (Singapur)
    Collen Ndlovu (RPA)
    Eduardo Barron Viela (Hiszpania)
    Alfonso Ramos Cuevas (Hiszpania)
    Abdulaziz Shiddo (Sudan)
    Ilkay Akbas (Turcja)
    Adrian Esteban (USA)
    Giuseppe Guastella (USA)
    Nenad Stojkovic (USA)

Mimo dużej konkurencji warto walczyć o pełną pulę gdyż na zwycięzców czeka nie tylko tytuł mistrza i szacunek graczy, lecz także nagrody finansowe: za pierwsze miejsce - 20 tysięcy dolarów, za drugie – 5 tysięcy dolarów a za trzecie – tysiąc. Ponadto już teraz wiadomo, że mistrz otrzyma zaproszenie na najbliższą edycję FIFA World Player Gala – prestiżowej gali, podczas której przyznawany jest tytuł najlepszego piłkarza świata FIFA.

Poza atrakcyjnymi nagrodami organizatorzy przewidzieli także liczne atrakcje towarzyszące rozgrywkom. W trakcie trwania imprezy będzie się można między innymi zmierzyć się z Ramiro Figueirasem Amarellem – gwiazdą piłki plażowej i najlepszym zawodnikiem mistrzostw świata z 2008 roku.

Port Olympic w Barcelonie – tutaj najlepsi powalczą o tytuł mistrza FIWC

Zawodom towrzyszyć będzie także oprawa muzyczna, za którą odpowiada w tym roku Andy Cato – członek popularnego duetu Groove Armada (jedna z gwiazd tegorocznego festiwalu Open’er w Gdynii).

Finał FIFA Interactive World Cup odbędzie się 1 maja 2010 roku o godzinie 13:00 w Port Olympic, w Barcelonie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51370

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Na takim poziomie Barcelona nie powinna wygrywac z Chelsea :).

4. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Cały czas gram Barcą i jak na razie spisuje się dobrze.
    Ibra i ew. Messi są nie do pokonania :)

5. bzyczq

bzyczq Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    byłem na tych eliminacjach razem z bratem :) na prawdę polecam... ja niestety wygrałem jeden mecz 1:0, drugi przegrałem 0:1, co prawda miałem 2 słupki i jedną poprzeczkę ale to nic nie dało :)
    mój brat był w 1/32 :)
    Trutek to człowiek z Tczewa (jak ja) także...! heh :)
    polecam taki turniej... szkoda, że ESWC w FIFE 10 jest rozgrywane online przez PS3 :/ chętnie bym zagrał :D
    na fiwc grałem Interem jak mój brat... niestety żałuje tego wyboru bo Chelsea i Barca najlepsza ;) Chelsea ma najlepsze ustawienie, takie moje zdanie :)

6. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Świetna wiadomość. Finał rozgrywany w Barcelonie. Visca el Barca!Vamos Barca!

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    w Polsce za pierwsze miejsce były lepsze nagrody niż na MŚ są za trzecie, nie spodziewałbym się .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum