1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Finały NBA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tomekzc, Maj 31, 2011.

1. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Juz dzis w nocy final nba. jak obstawiacie ? za kim jestescie? ja osobiscie wolalbym dallas a to ze wzgledu na jasona kidda ktorego jestem wielkim fanem uwazam ze zasluguje na pierscien, a nie z niecheci do miami. akurat nie przeszkadzaja mi oni. a wy co myslicie na ten temat?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Filary drużyny Mavs to emeryci. Mogą nie wytrzymać kondycyjnie. Mavsi jednak rozbili kilku pretendentów, Heat mieli teoretycznie latwiej. Jezeli LeBron i reszta zagra jak to mowia w NBA "with momentum" raczej wygraja.

4. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Obys nie mial racji kurcze. W miami same mlode kity jeszcze sobie powygrywaja, maja czas, a dallas to tak jak mowisz emeryci ale zasluguja na zwyciestwo. no na razie 1 w plecy maja mavs ale zobaczymy

5. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest masa innych którzy także na pierscien zasluguja, chociażby Nash i Hill z Suns. Dla Heat celem od poczatku sezonu byl final NBA, raczej go wygraja. Dla Mavsow to raczej ostatnie sezony Dirka i Kidda.

6. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak jest masa osób ale te osoby juz odpadly z rozgrywki a ci dotarli do konca ;p widze kolega preferuje zwyciestwo miami ;d

7. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Blizej fanowsko mi do dallas, ale staram sie byc obiektywny.

8. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    a ogolnie komu kibicujesz?

Edit:

No i mamy 1:1 :))))

9. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kiedyś Magic, potem rozbrat z NBA, znowu Magic, teraz za Gortatem Suns, ale to bardziej przez niego. Hmm wiem kogo nie lubie na pewno, Lakersów i w sumie Celtów, ale tych ostatnich coraz mniej. Nie podobaja mi sie też te nowe teamy OKC i NOH (ja ich pamietam z czasow Charlotte). Ogółem bardziej fanem NBA niz konkretnego zespolu jestem :)

Ja obstawiam wyrównaną serię, ale dalej za Heat, jezeli uda sie Mavsom to zmienia cale pojecie o staruszkach w NBA.

10. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ano co racja to racja. powinni utrzec nosa młodym kitom z miami. ja w sumie mam podobne podejscie. takze jestem leciwym kibicem nba i pamietam stare, dobre czasy bez takiej komercji jak dzis.. niestety. ja takze nie kibicuje zbytnio jakiejs drużynie, bardziej skupiam sie na poszczególnych zawodnikach których cenię. Co do Celtów 100% się zgadzam, strasznie ich nie lubie zwlaszcza Ronda

11. Tallkido

Tallkido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    New York City
    no i ejst 1-1
    teraz 3 zwyciestwa mavs w domu i po serii :)

12. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    eee kolega bardzo optymistycznie widze ;] wątpliwe ale oby oby

Poleć forum