1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Firma RARE WARE znów w akcji...(Banjo - Kazooie: Nuts & Bolts)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez djatak, Październik 16, 2008.

1. djatak

djatak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nadzieję, że chociaż w tym temacie się postarają (Banjo-Kazooie) zawsze te gierki były świetne!
    Ja osobiście jestem za tym żeby zrobili remake gry pt. "Goldeneye 007" - która się ukazała na N64 - na tym samym silniku ale z "mega" poprawioną grafiką i jeszcze bardziej rozbudowaną opcją multiplayer - podejrzewam że fajne sieczki by były. Bo gra PERFECT DARK ZERO mnie zawiodła na maksa (pierwowzór na N64 był zajebisty).

Pozdrawiam...
    (Stary Veteran: PSX, N64, DC, GBC, GC, PS2, XBOX360 ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Firma RARE WARE znów w akcji...(Banjo - Kazooie: Nuts & Bolts)

No ja jakoś niezwracałem uwagi na Banjo-Kazoi wogóle żadko patrze na tego typu gry bo wydaja mi sie zbyt dziecinne ale ostatnio przeczytałem zapowiedz w Neo + i co moge powiedzieć ?? Czekam zniecierpliwiony bo szykuje sie jedna z najlespzych gier tego typu .

Wczytywanie...

Poleć forum