Firmware do X360 Slim 0225 został wycofany z testów.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
Jak wiadomo od niedawna firmware do konsoli X360 Slim 9504 i 0225 były w testach.Niestety w związku z problemami firmware 0225 został wycofany z testów.
Team C4EVA nie napisał co się wydarzyło.Mam nadzieje że zostanie ten błąd naprawiony i FW dla 0225 zostanie przywrócony do testów.

Więcej tutaj.
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Mam nadzieje że zostanie ten błąd naprawiony i FW dla 0225 zostanie przywrócony do testów.
A ja mam nadzieje że coś im się zryło i nie będzie działać na stałe. O! :D
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam nadzieje że coś im się zryło i nie będzie działać na stałe. O! :D
Nadzieja matką głupich :)
A co do tematu to prędzej czy później to zrobią :)
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
no i znowu szykuje się dyskusja: przerabiać-nie przerabiać
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dobrze - niech lepiej się upewnią na 100% żeby działało niż później słuchać o banach :p
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
oh noes......
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Who cares ?
Swoją drogą ciekawe, że Slim trzyma się już ponad pół roku i jeszcze nie pękł. Zapewne jest to nieuniknione, jednak jest zabawnie :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pękł tylko fw jest w fazie testów i dopracowań ziomek ;)
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
No dobrze uznajmy, iż "pękł", ale dla wszystkich zaciskających zęby na FW swojego kochanego napędu w SLIMIE, jak na razie pozostaje tabelka na stronie i ciągłe klikanie, czy nie nastąpiła zmiana statusu "testów". Tak więc jak dla mnie nie pękł, ponieważ bez cięcia obudowy, czy co tam trzeba robić, jak na razie nic ze SLIMEM zrobić się nie da.
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Xbox to itak pestka :] Zobacz ile czasu łamali PS3 :D
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
ta, tylko xbox nie bedzie tak uniwersalny jak ps3 teraz.
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
Xboxa jako system to jednak nie zlamali ( tzn jest JTAG ale to tylko stare stare konsole, ktore mialy furtke dla programistow M$ ) a tak to obeszli soft napedu uzywanego w konsoli ( jak nie z tej to z innej strony hehe ale tutaj ciezko winic sama konsole, no moze jedynie szyfrowanie klucza napedu ... ale jak widac nowa wersja slim twardo sie broni, jednak moim zdaniem sam producent napedu mogl wyslac w swiat info jak to zlamac ... ich nie interesuje sprzedaz gier a sprzedaz napedow dla M$ a jak wiemy im wiecej piratow tym wiecej sprzedanych konsol, tak wiec M$ traci duzo kasy ze sprzedazy gier, i placi producentom napedow za nowe dostawy ktore potrzebuje) jak widac sony zostalo zlamane jako soft konsoli ( i to z USB czyli programisci sony dali ciala )

tak czy siak czekam na jakies info co do firmwaru w napedach Slim :) nie interesuje mnie BAN, rownie dobrze nowy firmware moze sam mnie banowac ... ;) online spoko.... jak zaplace :) a skoro sciagam to moge graf offline
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam nadzieje że coś im się zryło i nie będzie działać na stałe. O! :D
mam nadzieję, że złapiesz RRODA :D

swoją drogą info o tym, już jest od 2 dni, że wycofano z testów.
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Ble ble ... Pewnie to chwilowa przerwa już pewnie to naprawili jak kolega tutaj piszę po wyżej , że to dwu dniowe info to na pewno już powrócili do testów.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
1. ps3 złamali w 4 miesiące. Hakerzy zaczeli łamać system dopiero jak durnowate SONY zablokowało możliwość odpalania Linuxa, wcześniej był linux na ps3 - hakerzy mieli gdzieś łamanie systemu :)
2. Xboxa w sensie jego system nie złamali, owszem jest JTAG ale to nie jest całkowite złamanie/wydobycie kluczy.- nieda się podpisywać programów, tak jak można to robić w ps3 :)

tak naprawdę to XBOX jest bardziej zabezpieczony niż Ps3, każdy hacker to potwierdzi.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
1. ps3 złamali w 4 miesiące. Hakerzy zaczeli łamać system dopiero jak durnowate SONY zablokowało możliwość odpalania Linuxa, wcześniej był linux na ps3 - hakerzy mieli gdzieś łamanie systemu :)
2. Xboxa w sensie jego system nie złamali, owszem jest JTAG ale to nie jest całkowite złamanie/wydobycie kluczy.- nieda się podpisywać programów, tak jak można to robić w ps3 :)

tak naprawdę to XBOX jest bardziej zabezpieczony niż Ps3, każdy hacker to potwierdzi.
zgadzam się....
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
1. ps3 złamali w 4 miesiące. Hakerzy zaczeli łamać system dopiero jak durnowate SONY zablokowało możliwość odpalania Linuxa, wcześniej był linux na ps3 - hakerzy mieli gdzieś łamanie systemu :)
2. Xboxa w sensie jego system nie złamali, owszem jest JTAG ale to nie jest całkowite złamanie/wydobycie kluczy.- nieda się podpisywać programów, tak jak można to robić w ps3 :)

tak naprawdę to XBOX jest bardziej zabezpieczony niż Ps3, każdy hacker to potwierdzi.
Dla niektórych kwestia złamania to umożliwienie odpalenia kopii zapasowych ... :p
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Lecz dla defakto ludzi, których interesuje łamanie sprzętu to PS3 jest niesamowitą maszynką. Tak naprawdę, złamanie PS3 dopiero otworzy jej prawdziwe możliwości które w nim tkwią od tylu lat...
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
fakt,łamanie konsol otwiera nowe bramy przed userami,nic dodać nic ująć
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
xbox360 został złamany parę lat temu - klucz prywatny wyciągnął z hardware znany specjalista od łamania zabezpieczeń - tylko że M$ miał na tyle rozumu że zamiast go do sądu to mu zapłacił i temat zdechł śmiercią naturalną - a facet pewnie ma niezłą willę w Los Angeles

Sony chciało udowodnić jakie to jest mocne - ale GeoHotz i teraz LG im pokazało że kto mieczem wojuje ten od miecza ginie
może i możliwości PS3 miał spore - ale to już było - teraz już średni piec oferuje więcej bez żadnych kombinacji - no i ban na niego nie grozi
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom