1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Firmware oryginalnego dysku

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez reb00, Maj 22, 2015.

1. reb00

reb00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Jako, że mój oryginalny dysk 250GB do xbox 360 slim przestał być widziany przez konsolę poszukuję firmware do tego dysku. Są to dyski od hitachi. Czy mógłby ktoś zdumpować firmware swojego dysku sprawnego? Mój dysk jest wykrywalny przez komputer i działa, mogę podzielić na partycję i normalnie użytkować. Byłbym dozgonnie wdzięczny, gdyż nie ma tego firmware nigdzie w internecie. :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Przerobić możesz w ten sposób tylko dyski WD.

reb00 lubi to.
  4. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przerobić można nie tylko dyski WD. Zerknij na PW. Wysyłam ci plik .bin do hitachi oraz link do instrukcji jak można przerobić bez użycia hddhackr.

reb00 lubi to.
  5. reb00

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Tak tak, wiem o tym. Próbowałem tego sposobu jednak bez pozytywnego rezultatu. Chodziło mi właśnie o cały firmware wyciągnięty hex workshop'em, bo w tej metodzie wyciągamy tylko 7 sektorów. Czy mógłbyś mi wrzucić plik z działającego oryginalnego dysku? Po tej metodzie nadal konsola go nie widzi, nawet 30GB, a podczas tworzenia partycji w hddhackr wyrzuca mi "reading sector 16 failed! DRQ error 0x0802".

6. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie mam niestety w tej chwili takiego dysku pod ręką. Poszukam w ciągu nadchodzącego tygodnia. Jak znajdę, to zrobię Ci pełen dump i prześlę na PW.

reb00 lubi to.
  7. reb00

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzięki bardzo, jeśli ktoś inny dałby radę to zrobić, bo ma taki dysk pod ręką to byłbym wdzięczny, zawsze szybciej, a kolega wyżej nie musiałby się specjalnie trudzić. ;)

8. reb00

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    UP, ktoś, coś?

Wczytywanie...

Poleć forum