1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Firmware Xtreme (Nie iXtreme) a WAVE 3,4,5

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dzikiskunks, Listopad 14, 2009.

1. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam pytanie: Czy jak wgram do napędu firmware Xtreme - ten, który nie wymaga od gier posiadania Stealth Patcha to czy ruszy mi każda gra bez względu na odmianę wava (3,4,5), którym jest zabezpieczona?

2. Lotnik421 Xbox One

3. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    tak. obojętnie czy masz gre z wave 2 ,3 ,4 ,5 to ci ruszy bo ona nie patrzy na (hmm cos z partycjami :p ) ale nie bedziesz mugl grać przez neta bo natychmiastowy ban. przydatne jest to gdy dostałeś np, bana lub nie bedziesz nigdy grał przez xbl ale ja bym poczekał na najnowszego FM bo ponoć ma obsługiwać wszystkie rodzaje wave

Wczytywanie...

Poleć forum