1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Firmware z lite-on w Samsungu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zerthimon, Listopad 20, 2010.

1. zerthimon

zerthimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    Witam,
    jakiś czas temu, ze dwa lata będzie niedługo, przerobiłem konsolę podmieniając liteona samsungiem bo nie było możliwości zmiany na iXtreme litków. Chciałbym teraz przerobić napęd samsunga firmwarem LT. Czy da się to zrobić? Nie mam tego oryginalnego liteona ani firmwaru do niego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jestem w identycznej sytuacji :p wydaje mi się że da się to zrobić bo przecież fw z lajtona masz właśnie w tym szajsugu, kwestia czy wyjdzie lt+ na szajsunga.. jak nie to osobiście rozpatrywałem zakup nowego lajtona bo tamtego oddałem do "serwisu" no i dziwnym trafem zaginął..

może ktoś wie więcej na ten temat ?

4. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Normalnie jak w tutkach na tym forum wyciągasz key w jungle manual spoff i masz. No ale czekaj na nowe lt. Tamtego litka ci nie dali?

5. zerthimon

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    Już znalazłem odpowiedź, otóż:
    Postępujemy zgodnie z tutorialem dotyczącym flashowaniu samsunga. Czyli odczytujemy firmawre, JF rozpozna go jako spooofed z liteona. Potem źródło ten firmware a target firmware dla samsunga, spoofujemy wgrywamy i gra. Proste, ale musiałem pogrzebać tu i tam. Na stronce iXtreme.net jest kilka zapytań o to i fajne odpowiedzi też są.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tylko że LT+ ma nie być na Samsung'a a do tego nie pograsz na kopiach gier z AP 2.5 checks gdyż nowy dash wykrywa spoof napędu z Lite On'a na Samsung'a. Jak masz Lite On'a to go zmień i jak przyjdzie czas to wgraj do niego LT+

7. zerthimon

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    Powiedzmy, że mam liteona, ale czy potrzebuję jakiegoś dodatkowego sprzętu żeby odczytać firmware? Czy mogę wykorzystać zespoofowany firmware z samsunga (w koncu jest w nim wydobyty firmware liteona) i tylko skleić go z LT+ i wgrać za pośrednictwem JF do litka? Mój napęd jest to 74850C.

8. clumzy

clumzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cosmo Canyon
    tak.możesz wykorzystać fw z samsunga.
    nie potrzebujesz do odczytu jakiś wynalazków.

9. kossity1

kossity1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam to samo co wy ehhh :( ale mam jeszcze starego(nowego) litka wiec postąpie jak mowisz
    ``Już znalazłem odpowiedź, otóż:
    Postępujemy zgodnie z tutorialem dotyczącym flashowaniu samsunga. Czyli odczytujemy firmawre, JF rozpozna go jako spooofed z liteona. Potem źródło ten firmware a target firmware dla samsunga, spoofujemy wgrywamy i gra. Proste, ale musiałem pogrzebać tu i tam. Na stronce iXtreme.net jest kilka zapytań o to i fajne odpowiedzi też są.``

10. zerthimon

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    A mógłby ktoś napisać, czy jak mam spoofowany samsung (klucz w nim jest z liteona) to jak wyciągnąć ten klucz, który był w litku z tego zespofowanego? Czy wystarczy tylko JF odpalic z samsungiem odczytać firmware z niego a potem podpiąć liteona i wgrac ten klucz i spoofować z LT+?

Wczytywanie...

Poleć forum