1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

firmwarem LTmax Team Jungle & Team Xecuter co to za soft i jak nagrywać gry!!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matzie23, Marzec 6, 2012.

1. matzie23

matzie23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kudowa
    Pomocy kupiłem na aukcji nagrywarkę IHAS 124B z wgranym firmwarem LTmax Team Jungle & Team Xecuter pozwalającym nagrywać płyty verbatim,omega i platinum. I tu moje pytanie czy dany firmwarem naprawde pozwala nagrywać te trzy płyty i jeśli można jakiś tutorial jak nagrywać na nim płyty platinum najbardziej zależy mi jak zmniejszyć prędkość z 4x do 2,4x bo po prubie nagrania jednej płyty właśnie prędkością 4x wyskoczył mi błąd przy weryfikacji proszę o odpowiedź.

Dodaję jeszcze link do aukcji na której kupiłem napęd
    iXtreme Burner MAX Lite-On -IHAS124B ---XDG3 !!! (2173857992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/ixtreme-burner-max-firmwares-juz-jest-105953.html (Post #278) - Jeśli zmienisz płytę, musisz zmienić FW pod ten nośnik.
    Nagrywasz tak jak tutaj:
    http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[t...szy-artykul-edycja-3-a-120365.html#post942283

Wczytywanie...

Poleć forum