1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fisher chwali się szerokim arsenałem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Sierpień 5, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Ciekawie zapowiada się najnowsza przygoda Sama Fishera – interesująca fabuła i niebanalny multiplayer to w dzisiejszych czasach recepta na sukces. Jednak przedstawiciele Ubisoftu nie przestają mnie zachwycać! Co powiecie na ogromne możliwości optymizacji wizerunku głównego bohatera? I nie mam tutaj na myśli tylko i wyłącznie dobór pukawek!

W trakcie każdej misji wykonamy szereg pomniejszych zadań, dzięki którym nasze wirtualne kieszenie zapełnią się pieniążkami. A za forsę dowolnie ubierzemy oraz uzbroimy Fishera. Gracze dostaną trzy sloty do customizacji - dzięki temu nie stracimy za dużo czasu, aby wybrać szpiegowski zestaw, gdy wcześniej korzystaliśmy z wersji „rambo”. A co dokładnie będziemy mogli zmieniać? W zasadzie wszystko – gadżety, gogle, ubranie, pistolet, alternatywną broń oraz specjalne zabawki… Muszę przyznać, że prezentuje się to bardzo ciekawie, dzięki tym wyborom każdy gracz będzie mógł w swój indywidualny sposób eliminować wrogów.

Na zakończenie warto dodać, że już 23 sierpnia gra pojawi się na polskich półkach sklepowych.

ppe

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. xaxon

xaxon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Fajnie. Mi się podoba! Mam nadzieję, że sie nie rozczaruję:)

Wczytywanie...

Poleć forum