1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fitness na kinect.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba8121, Grudzień 7, 2011.

1. seba8121

seba8121 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam chce zrobić mamie prezent pod choinkę i kupić jej fitness na kinecta. Widziałem na alledrogo kilka wersji i chciałem się was poradzić co wybrać. Może ktoś grał i ma jakieś pojęcia na ten temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rawison

rawison Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mi się wydaje że najlepiej obejrzeć filmiki na YT i samemu stwierdzić...Fitness według mnie jest nudny i lepiej już kupić grę typu kiect sports albo adventures.

Ale jeżeli ci już na tym zależy to masz filmik:

Your Shape: Fitness Evolved Core Trailer - YouTube

4. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    fitness evolved - moja dziewczyna w to gra - możesz kupić za Microsoft Pointsy na konsole, w sklepie lub allegro. (100-150zł)
    Do gry jak masz liva są do pobrania nowe wersje treningu jak i np., tańca boolywod - niektóe darmowe (reklamy) np. Nivea
    Sam fitrnes dość fajny - potrzebujesz stać ok 3 metrów od TV, kinect czyta ci ruchy i mówi ( co prawda po angielsku) jak coś robisz źle np. podnieś bardziej lewą ręke) generalnie zaliczenia robi od poprawnych powtórzeń - widzisz swój "szkielet" jak np ręke masz czerwoną tzn. że jest w nieodpowiedniej pozycji. pokazuje ci ile spaliles od początku treningu, jakie masz postepy itp statystki są dość dobre...
    aa no i acha achievementami są poszególne liczby w ilość spalanych kalorii
    Sama gra ma trening fitnes , tańca, cos w rodzaju jogy i dla faceytów jakiś tAKI bokserski.. no może jakiś jeszcze, ale ja nie ćwicze osobiście :)

Wczytywanie...

Poleć forum