1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fix DVD dla XBOX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dragon_2009, Wrzesień 19, 2010.

1. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Czy istnieje możliwość wgrania fix'a DVD do Xbox'a tak aby po zainstalowaniu gry na HDD nie wymagał płyty przy starcie (podobnie jak w PC)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Nie. Potrzebowałbyś jtaga, a co to jest i że to nie taka prosta sprawa poszukaj na forum.

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    wiem co to jtag ale nie interesuje mnie przerabianie konsoli ani granie na piratach. po prostu nie zawsze chce mi się wachlować płytami. ale dzięki za odp.

Wczytywanie...

Poleć forum