Flaga

sid333

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Da się sprawdzić czy moja konsola jest oflagowana?
 

pakapp

Użytkownik
Użytkownik
Tak mnie zastanawia skuteczność tego programu, bo były przypadki, gdzie konsola nie była przerabiana i też miała status AP25 fail. Ja w swojej konsoli na LT 2.0 uruchomiłem Call Of Duty Black Ops i program podaje mi, że mam flage :/ Tylko szkoda, że nie sprawdziłem tego przed włączeniem tej "szatańskiej gry" ;)

BTW Pytanie do was ilu z was dostało bana grając online z AP25 fail w trakcie ostatniego roku?
 
Raczej nikt, ten program to sciema. Jakby to zalezalo od microsoftu to by od razu banowali a nie wymyslali jakies flagi.

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk
 

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja swoja konsole sprawdzalem przed i po uruchomieniu trefnej plyty. No i xval sie sprawdzil.
 

woueK

Użytkownik
Użytkownik
 

pakapp

Użytkownik
Użytkownik
Ja swoja konsole sprawdzalem przed i po uruchomieniu trefnej plyty. No i xval sie sprawdzil.
Grasz na Live mimo, że masz flage i czy dostałeś bana?
 

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grasz na Live mimo, że masz flage i czy dostałeś bana?
banow jak narazie nie ma ,oflagowanej konsoli juz sie pozbylem , ale jest podpieta pod live u nowego właściciela:)
 

pakapp

Użytkownik
Użytkownik
A tak mnie zastanawia, w przypadku Forzy 4 i CIV pojawial sie komunikat o braku autoryzacji plyty. Czy ten komuniakt nie flagował konsol? Bo były informacje, że pare osób dostało bana od Turn 10 na granie online. Może ktoś sprawdzał, czy po komunikacie CIV program xvall pokazywał status AP25 Fail?

Gdyby tak faktycznie było Microsoft teoretycznie nie mógłby banować oflagowanych konsol, ponieważ zbanowani zostali by również legalni użytkownicy :>
 

xAmpeGx

Banned
program to ściema... zbierają tylko numery konsol.. na numerze konsoli nigdy nie podłanczanej do neta pisze mi że zbanowana..
 

pirania36

Użytkownik
Użytkownik
Co ty k.... wiesz. Jak mogą zbierać numery? Program nie korzysta z internetu. A flagę można dostać nawet z oryginalnej porysowanej płyty.
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy ten program to ściema ale ja przed tą cichą aktualizacją flagi nie miałem, a jak zablokowali granie na MW3 przez te aktualizacje to sprawdziłem odrazu Xvalem i mam AP2.5 failied czyli flaga. Co to ogólnie znaczy i czy ma jakieś wogóle znaczenie dla M$ to nie wiadomo.

Dawno banicji nie było i jakoś mi się nie chce wierzyć żeby już takiej akcji wogóle nie było (mam nadziej że nie będzie). No chyba że faktycznie dali sobie spokój z tymi banami. Trzeba grać i się cieszyć i nie myśleć o banie :).
 

woueK

Użytkownik
Użytkownik
Ja słyszałem że od nowego roku do tych co mają flagę, Bill Gates robi wjazd na chatę z dwoma koksami i walą w kakao.

Na poważnie to myślę że ms mogło zrobić analizę korzyści płynących z takich fal banów i okazało się że ponoszą przez to straty.
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
Ja słyszałem że od nowego roku do tych co mają flagę, Bill Gates robi wjazd na chatę z dwoma koksami i walą w kakao.

Na poważnie to myślę że ms mogło zrobić analizę korzyści płynących z takich fal banów i okazało się że ponoszą przez to straty.
Coś w tym może być. Bo nawet przerobione xboxy podłączone pod live kupują DLC. Więc masz troche racji. Ale jak to wyglada w rzeczywistośći to się nigdy nie dowiemy.


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
 

Do góry Bottom