1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flagi w acb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Giermol, Marzec 27, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Giermol

Giermol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Witam. Mam mały problem. Podczas misji na początku gry wbija się do kapliczki Romulusa. Zrobiłem to, grę skończyłem i było OK. Ale chcę teraz zrobić calaka, a zauważyłem, że nie zebrałem tam wszystkich 3 flag. Podbijam w miejsce, gdzie było wejście do kapliczki i nic. Więc mam już "pograne", czy może jakoś da się wejść do tej kapliczki po flagę? Wiem, że mogę wczytać tamto wspomnienie, ale nie chce mi się rozwijać drugiego save'a. Wtedy musiałbym zbierać te flagi w mało ciekawym etapie gry. :confused:

Więc da się jakoś tam wrócić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Mojego ACB będę miał z powrotem dopiero pod koniec tygodnia, jednakże jestem niemal pewien, że możesz rozegrać ponownie wspomnienie każdej z kapliczek, które jest w sekwencji w której rozegrałeś daną kapliczkę. :)

4. Stefix

Stefix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czemu nie chcesz jeszcze raz przechodzić tego wspomnienia?? Po zakończeniu tej sekwencji gra wróci do momentu z przed wejścia do menu więc nic się nie traci jedynie zyskuje. Innego sposobu na wejście do kapliczki którą przelazłeś nie ma.

5. Giermol

Giermol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Dzięki Panowie, w sumie nawet nie pomyślałem, że to tak może zadziałać.

Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum