1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flagowanie konsoli bez specjalnej wypalarki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ColtharPL, Październik 25, 2011.

1. ColtharPL

ColtharPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ponownie dużo się już dowiedziałem w sensie jakie gry mają XGD3 i CIV, dowiedziałem się także że mogę wypalać śmiało najnowsze gierki normalnymi wypalarkami prócz forzy 4. I tu moje pytanko czy dostanę flagę np. grając w GOW 3 online który był wypalany na kompie/laptopie ??? daje przydatne jak ktoś pomoże :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    gow 3 nie flaguje. i nie ma civ. bez wypalarki od c4eva mogą problemy z działaniem lub nagraniem ale nie muszą.

4. ColtharPL

ColtharPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    super o to mi chodziło a nie wiesz czy bf3 flaguje? bez nagrywarki tej specjalnej? bo jak by nie flagował to bym był w niebo wzięty i biorę się zaraz za rozbieranie slima bo nie chce mi się do serwisu latać :D

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    musiał byś poczytać temat wydaje mi się ,że nie . jak masz lt 2.0 to serwis ci nie potrzebny. a nagrywarka to większa wygoda nagrywania i brak problemów z civ

Wczytywanie...

Poleć forum