1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flagowanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuba88, Październik 28, 2011.

1. kuba88

kuba88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

czy jeśli gram off-line na jakiejś kopii, która nie jest przystosowana do live / modyfikowana / ma zabezpiecznia civ itp i potem podłącze się do xbox-live żeby ściagnąć jakies demo to dostaje flage za to, że używałem takiej kopii? czy to jest tak, że flage łapie sie głównie, za granie live na złej kopii ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Flage sie lapie za granie na kopii bez liva, dopiero po podlaczeniu liva zmienia status i flaguje konsole. mozesz sprawdzic programem Xval bo nawet flaguje za gre na kopii gdy zmieniasz dashboard z aktualizacji gier.W moim przypadku oflagowala konsola przy grze Bodycount z aktualizacja dasha offline za to usunela mi przerobka..

4. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ... bana dostaje sie za modyfikacje napędu;] i nie ważna co gra ma nawalone w sobie jak grasz na przeróbkach to przed banem nic nie uchroni

5. kuba88

kuba88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    spytam inaczej

miałem lt+ grałem na przeróbkach, przyszedł czas na zmiane, wiec wgrałem sobie Oryginalny firmware,

czy teraz moge sie bezpiecznie podpiac pod live i zrobic aktualizacje dashboard'a majac pewnosc ze nie bedzie flagi? majac oryginalny firmware napedu, ale w historii uruchamiane rozne gry, ktore mogly miec rozne zabezpieczenia (wszystkie offline) ?

chciałem jeszcze dodac, ze konsola nie była nigdy podłączona do internetu, czyli reasumujac,

jesli grałem na piratach, wrzuce oryginaly FW, podepne sie do live czy jest tutaj opcja dostania flagi/bana bedac na oryginalnym firmwarze napedu

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie zdarzyło się chyba tak, żeby po przywróceniu oryginalnego fw ktoś dostał bana, przynajmniej z niczym takim na forum się nie spotkałem. Po instalacji nowych dashboardow było dużo osób, które ponownie nie przerabiały konsoli i zaczynało grać na oryginałach, także jeśli chcesz się "nawrócić" to spokojnie na live będziesz mógł grać.

Wczytywanie...

Poleć forum