1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flas LT+ 2.0 a usługi XBL

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez soczek87pl, Październik 22, 2011.

1. soczek87pl

soczek87pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Witam,

Nie dawno kupiłem nową konsolę wersję slim. Planuję ją przerobić na LT+ 2.0. Podczas korzystania zauważyłem, że ma wiele ciekawych opcji online takie jak pobieranie demo gier, aktualizacje gier i dasha, facebook, aktualizacje gamertaga i punktów za osiągniecia czy w końcu najważniejsze dla mnie wykorzystanie kinect jako kamerki internetowej, a w przyszłości integracja ze skype. I tu pojawiają się moje pytania. Czy po flashu wykorzystywanie tych funkcji będzie "bezpieczne"? Od razu dodam, że nie interesuje mnie gra online. Czy najrozsądniejszym wyjściem będzie założenie dwóch profili:

1. Oryginalny, online - tylko oryginały, logowanie się do XBL, wykorzystanie wyżej wymienionych funkcji XBL, podczas pracy na tym profilu kopie zapasowe będą znajdowały się w odległości co najmniej 1 metra od konsoli ;)

2. Do kopii zapasowych, offline - żadnego internetu na tym profilu, tylko i wyłącznie odpalanie kopii zapasowych różnych i podłużnych( nie tylko te sprawdzone, ale również XGD3, bez stealth patchy czy te z modyfikowanym .pfi do odpalenia na konsolach z niższym Ixtreme niż to które wymagała gra.

Jaka jest szansa i nadzieja, że to uchroni mnie przed banem ? Co właściwie daje teraz ban, oprócz utraty gwarancji? Czy instalowanie gier na dysku z profilu offline, może wpłynąć na wykrycie przeróbki podczas pracy na profilu online? a może da się korzystać z kinect jako kamery bez łączenia z XBL ?

Dużo pytań, ale odpowiedzi mogą się przysłużyć na później. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ta sama sytuacja jak byś grał live an nieorginalnych grach więc możesz wyłapać bana

4. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    1. Możesz założyć nawet 100 profili, na oryginałach grac online,a na piratach z wypiętym kablem. Przed możliwością dostania bana się nie uchronisz. Ban nie jest za granie na piratach, ale za posiadanie przerobionego napędu. Offline czy online i dwa różne profile nie mają nic do tego.

2. Jak w przypadku pierwszym ryzyko bana istnieje, tak jedynie oflagujesz sobie konsolę i Microsoft zbanuje Cie w czasie fali. Nie mniej jednak jeśli masz zamiar grać w gry bez SS, modyfikowane wave pod niższy iXtreme i niesprawdzone przez agbx to do fali na pewno nie doczekasz. Masz duże szanse, że bana dostaniesz z miejsca kiedy tylko pojawisz się online.

3. Nie ważne czy grasz na oryginałach online i piratach offline do XBL nawet nie podchodź bez LT 2.0 i bez sprawdzonych, niemodyfikowanych obrazów. Posiadanie niższego LT niż 2.0 i modyfikowane wave + Live = ban natychmiast.

Wczytywanie...

Poleć forum