1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash 1.9 pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wilkos, Lipiec 21, 2011.

1. wilkos

wilkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mrozy
    Witam. Mam problem. Otóż mam xboxa z napedem lite-on. Był sflashowany Lt +1.1. Po zaktualizowaniu konsoli na xbox live oczywiscie cofneło mi flasha(nie wiedziałem nic o akcji microsoftu). Próbuje wgrać nowego flasha Lt 1.9 i niby wszystko ładnie pieknie wgrywa ale gdy poóżniej chce odpalic gre wyskakuje otwórz dvd. I nie wiem juz co mam robic. Czy ta najnowsza aktualizacja po prostu cały czas usuwa mi flasha do oryginału czy jak. czy może nagrac od nowa gre jakims sposobem nowym nie wiem. pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cris2k

Cris2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Być może to nie wina przeróbki lecz laseru w napędzie,radze ci rozkręcic xbox'a i sprawdzic w napędzie czy laser nie jest przesunięty do tyłu.
    Pozdrawiam,Cris2k

4. killer2602

killer2602 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja mam problem skanuje gre abgx360 i wszystko jest ok a mam przeróbkę 1.9 lt+ lecz jak ją nagram to przy włączeniu Black ops pokazuje sie czarny ekran i koniec
    oco come on??

5. michur

michur Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bo nowa tablica AP 25 jest a abgx stara jeszcze dogrywa

Wczytywanie...

Poleć forum