1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash benq prosze o pomoc!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez popino, Październik 29, 2012.

1. popino

popino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bede robil pierwszy raz flash benq z dziwna usterka E66 przy probie wgrania gier xgd3(starsze gry dzialaja normalnie) i blad aktualizacji nie da sie jej dokonczyc.
    Ponizej zamiescilem pytania na ktore mam nadzieje ze ktos odpowie.Ogolny proces flasha jest mi znany poradniki i filmiki.

1.Jak zrobic zeby wydobyc sam klucz z benq w JF???(z filmikow ktore ogladalem w momecie klikniecia
    2.Ktory z OFW wgrac do benq???W paczce z OFW dla benq od c4eva jest az po 4 dla kazdego rodzaju napedu benq ABCE 020 lub 030 jak mam rozpoznac ktory wgrac
    3.Ktory plik z paczki c4 to LT3.0 dla benq 62430C a ktory dla 64930C ??
    4.Musze wyjmowac tacke do połowy w celu zczytania klucza i wgrania LT3.0?jesli tak to kiedy to zrobic?Przed podlaczeniem napedu kablem sata na wylaczonym zasilaniu czy po wykryciu napedu w JF???

Wczytywanie...

Poleć forum