1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash benq wisze na 0x73 :/`

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cyb3rm4n, Maj 19, 2008.

1. cyb3rm4n

cyb3rm4n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Wiec zabaralem sie za flasha nio i wsyzstko bylo fajnie do czasu keidy to mialem miec Status 0x73 pojawil sie pieknie i mialo sie zaczac automatyczne zgrywanie . Jednak mija juz 20 minuta i dupa nic sie nie zgrywa :/ .

Wszystko szlo bez bolu iprep itp pojawialy sie dokladnie wszystkie kody jakie mialy byc nio i dupa :/

Pytanko moge go wylaczyc ? poki co bo mam to wlaczone i troche mam stracha to wypierdzielic z pradu :/

Naped Benq wersja Arcade . RObione na Via 6421A

Prosze was piszcie ale logicznie bo nie chce stracic go juz po niecalych 2 miechach :/

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Flash benq wisze na 0x73 :/`

Na tym etapie możesz go bezpiecznie wyłączyć. Sprawdź czy jest dobrze połączony też z obudową komputera i z kontrolerem. Gdy ja miałem ten problem to w końcu podłączyłem kontroler z napędem do innego starego pc i wtedy dopiero poszło.

4. cyb3rm4n

cyb3rm4n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Flash benq wisze na 0x73 :/`

Naped Wstal ! X zyje pytanie czy dziala kopia jakas ale orginaly tak .

Dla potomnych zapamietac !! Wyciagnac plyty z DVD-ROMu przd flashem !!

Dzieki wielke za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum