1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash burner maxem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karta, Lipiec 20, 2013.

1. karta

karta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam skad sciagnac burner maxa do sflashowania ihasa 124b? Bo ten link co na forum jest to nie dziala a jak szukalem inne zrodla w necie to tylko 1 plik sie sciagal z tego co pamietam to bylo kilka plikow. Z gory dzieki za odpowiedz.

I jeszcze 1 pytanko, czym rozni sie crossflash od zwyklego flesha? Bo w poradniku na forum http://xboxforum.pl/ihas-241/tutorial-crossflash-ihas122-xx-b-do-ihas-524b-130719/ jest crossflash a widzialem posty gdzie ludzie pisali ze crossflash jest bez sensu. To jak najlepiej robic?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Masz tutaj link do paczki z której sam korzystałem przy flashowaniu mojej nagrywarki.
    W środku są firmware do 6 nagrywarek , narzędzia potrzebne do flashowania, oraz do zrobienia kopii firmware oraz eepromu nagrywarki.
    http://mike.programosy.pl/poradniki_pliki/konsole_emulacja/iXtreme_Burner_Max.rar

Jak chcesz cały poradnik jak to zrobić to pisz na pw bo nie wiem czy mogę tu link wysłać.

Wczytywanie...

Poleć forum