1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash..... DOS co dalej

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DeToX360ps3, Grudzień 24, 2008.

1. DeToX360ps3

DeToX360ps3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!!! Mam otwartego Xboxa i gotowego do flashu. Na pendrive mam też wszytsko co potrzeba zrobione nowym iprepem a firmware to ixtreme 1.4. Nie pisze że lepiej 1.5 bo i tak nie gram narazie przez neta a dużej róznicy między nimi nie ma. Mam napęd Tosiha-Samsung. Mój problem polega na tym że nie wiem co dalej robić w dosie po uruchomieniu kompa??? nie mogę tego nigdzie znaleźć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. chrisu1982

chrisu1982 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    GDAŃSK
    jesli nie wiesz to po co sie za to zabierales?
    idac dalej jaki sens miec otwarta konsole i flashowac stary bios, toc to kocia robota i predzej czy pozniej stwierdzisz, ze zmieniasz na 1.5

Wczytywanie...

Poleć forum