1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash hiatachi 47

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafalh, Marzec 3, 2012.

1. rafalh

rafalh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , ze względu na to ze mam laptopa , kupiłem ostatnio taki adapter Gembird adapter USB/IDE (2.5 AUSI01 - cena już od 6 zł ,
    szukałem jak flashować i z tego co widze zdania są podzielone , z jednej strony piszą na waszym forum ze raczej nie da się , z drugiej strony slysze ze na innych forach w jakiś sposób udaje , między innymi są jakieś wzmianki o czymś takim jak "slax 2 " . Gdy podłączam przez usb napęd , w menedżerze urządzeń w portach usb wykrywa "coś" ale nic poza tym nie jestem w stanie zrobić . Pokazuje ze coś jest podłączone a jugleflasher nic nie widzi . Co mogę zrobić w tym wypadku , dodam iż posiadam wind 7 oraz xbox jest juz sflashowany ale starsza wersja LT

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Rozumie że zasilanie napędu bierzesz z konsoli .
    Sprawdzałeś wszystkie porty w JF ??

4. rafalh

rafalh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak zasilanie bierze z konsoli . A porty sprawdzałem na wszystkie sposoby , dodam że już przerabiałem konsolę więc potrafię mniej wiecej obsługiwać się JF , może jest jakiś program , sterowniki lub coś innego co mogło by mi pomoc ?

5. Baloon 360

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W takim razie nic nie zrobisz.
    Najlepiej poszedłbym do jakiegoś kolegi i u niego zrób Flasha.

6. rafalh

rafalh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    komputer wykrywa napęd jako Unknow device w portach usb w menedzerze urządzen

7. Baloon 360

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak ale JF go nie widzi .

Wczytywanie...

Poleć forum