1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash Hitachi 0079Fl

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Shadow Rox, Luty 8, 2009.

1. Shadow Rox

Shadow Rox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    Witam. Mam tylko 1 pytanie i po konkretnej odpowiedzi można usunąć temat. Czy do przeróbki wystarczy sam Xecuter Connectivity kit v3 PRO lub Xtractor Pro czy potrzeba tez Probe... Czy tałem że probe wymagane jest tylko przy flashu Liteona (zgranie klucza) ale wole sie upewnić... Jak odbywa się zgranie klucza z Hitachi 0079FL...

2. Lotnik421 Xbox One

3. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    nie trzeba probe..

4. Shadow Rox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    Czyli podpinam normalnie kabel SATA do PC i do napędu, a do drugiego wyjscia podpinam uklad ktory lacze z PC przez USB i to wszystko ??

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    W sieci jest milion poradników, tylko trzeba poszukać.

6. Shadow Rox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    Sęk w tym że nic konkretnego nie znalazłem :( dlatego się pytam.... Jest multum do BenQ Samsunga nawet do Liteona jest pełno ale do Hitachi jak juz jest to bardzo skąpy...

7. Shadow Rox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    Może inaczej co potrzebuje do zczytania klucza z napedu i jak go wprowadzic w MODEB. Dowiedziałem się że do flashu Hitachi nie potrzebuje wogule zewnętrznego układu zasilania Xecuter lub Xtractor'a... Ale teraz tak... ponoć potrzebuje PASSKEY'a alby zgrać z niego klucz... czy może jednak przez xtractor da się zczytac ten klucz.... Już mam tego dosyć :(

8. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zrobię tutka jak wyjdzie nowy iXtreme na Hitachi :] - w tym miesiącu powinno to być.

9. Shadow Rox

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    W tym miesiącu .... Ale ja teraz siedze i sie nudze bo już nie mam w co grać :p Możesz zrobić nawet na stare iXtreme 1.4 ?? Plisss

Wczytywanie...

Poleć forum