1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash Ihasa pod Platinumy, pomocy.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wasil23oki, Maj 28, 2012.

1. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    Witam, adminów proszę o nie usuwanie mojego tematu, gdyż szukałem odpowiedzi na moje pytanie za pomocą szukajki i nic mi nie pomogło.
    A więc, Posiadam Ihasa w wersji 124b, podobno najlepsza i najtańsza wersja nagrywarki, i o ile gry XGD2, nagrywają się pięknie, instalują się na dysk, i to wszystko na płytach Platinum, o dziwo wszystko pięknie, tak tu jest problem z grami XGD3. Wczoraj gdy nagrywałem NFS THE RUN-a, płyta nagrała się w 100%, ale przy weryfikacji na poz. 35% wykazało błędy odczytu, przy próbie instalacji tej gry na x-ie zainstalowało się do 35% i stop. Co ważne, gdy kupiłem nagrywarkę wgrałem do niej jakiegoś Flasha, tu właśnie z tego forum, nie wiem pod jakie płyty bo nigdy nie nagrywałem gier XGD3, wcześniej już różni ludzie chcieli mi pomóc i podsyłali mi różne pliki o roz. *.bin, wszystkim dziękuję ale co z tym zrobić?, bardzo proszę o pomoc, gdyż nie chcę już więcej marnować płyt.
    ID moich płyt Platinum to : Disc ID: MBIPG101-R12-00
    Zaznaczam po zakupię wgrałem jakiegoś Flasha, ale nie wiem pod jakie płyty, wgrałem bo kazano tak zrobić, a po wczorajszej akcji widzę że muszę coś zrobić.
    Będę wdzięczny za każdą odpowiedź, dziękuje z góry...

2. Lotnik421 Xbox One

3. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    A i mówię od razu, gram we wszystkie gry z dysku, dlatego platinum, wcześniej gdy grałem z płyt, używałem płyt Verbatim.

4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
  5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Na samym początku też wgrałem FW do płyt Platinum, jednak miałem podobne problemy.
    Później wrzuciłem FW do Emteców. Te same problemy.

Na końcu, szukając ostatniej deski ratunku, wgrałem FW po Verbatimy, które dostarczył c4eva.
    Żadnej płytki nie zmarnowałem. Każda gra znakomicie działa i jakość nagrania oscyluje pomiędzy 80 a 95% ( czasem nawet i 98%! ).

Jeśli nie chcesz się aż tak bardzo z tym pie****ć, to wgraj FW do Verbów i nagrywaj do woli.

; )

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz wgrać odpowiednie FW pod płyty --> http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/ixtreme-burner-max-firmwares-juz-jest-105953/ --> Post #278

Uważaj na podróbki Verbatimów. Sprawdzaj na paczce, czy są z Singapuru.

1 osoba to lubi.
  7. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    No to prawda u mnie też na verbatimowym fw nagrywają się platinumy z ID MBIPG101-R12-00. Aczkolwiek trafiłem na przypadki gdzie użytkownicy mieli problemy, ale to sporadycznie 3/100 mniej więcej :)

8. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Patrz na post #5. Trzeba uważać na podróbki. Sprawdzać na paczce.

9. paryk

paryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
Wczytywanie...

Poleć forum