1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash Lite-On 74850c (dziewica)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tyran, Luty 10, 2010.

1. Tyran

Tyran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Dokładnie przeczytałem temat flash Lite-On 74850c ale pomimo tego, że rozbolała mnie głowa to nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania:

Czy do flashowania po raz pierwszy 74850c wystarczy zewrzeć ścieżki R707 i R708?

Czy ścieżki mają/mogą być zwarte do końca flashowania czy po sczytaniu klucza należy je rozłączyć?

Bo z tego co wyczytałem to można podłączyć napęd zasilany przez konsole z zwartymi ścieżkami R707 i R708, kablem sata i jazda czy się mylę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie laczysz zadnych sciezek. Tylko do punktu r707 musisz dac igle ktora odczytasz klucz. Igla musi byc podlaczona do kontrolera max3232 lub wlasnorecznie zrobionego speare.

4. Tyran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To czemu w tutorialu jest:

Mnie właśnie chodzi o to czy jak połącze punkty R707 i R708 to nie będe potrzebował tych probe spore i innych kitów :)

5. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  6. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Jeżeli nie masz spear, wystarczy kontroler max3232 z igłą i wtedy, żeby dało się zczytać klucz potrzebujesz, tak jak pisałeś, złączyć punkty R707 i R708.

Złączone muszą być tylko przy zczytywaniu klucza, później rozlutuj.

Nie muszą być złączone przy flashowaniu.

A swoją drogą nie wiem czy jest sens kombinować. Wolałbym kupić lub zrobić spear/probe.

7. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ale po co laczyc sciezki? Ktos jakas glupote napisal i teraz wszyscy powtarzaja.

8. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Nie używałem nigdy tej metody, dlatego nie jestem w stanie potwierdzić jej prawdziwości, ale czytałem w bardzo wielu poradnikach, że jeżeli nie ma się spear/probe trzeba mieć kontroler max3232 z igłą, zasilaniem. Wtedy, żeby zczytać klucz punkty R707 i R708 mają być zlutowane.

Czy to prawda? Kłócił się nie będę, bo nie sprawdzałem. Zamiast lutować kupiłem Xtractor.

PS. Zani jednak kupiłem Xtractor próbowałem kontrolerem max3232 z igłą i nie dało się zczytać klucza. Więc lutowanie R707 i R708 chyba jednak było potrzebne. Wolałem nie lutować, więc nie sprawdziłem.

9. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie trzeba nigdy nic lutowac. Laczenie sciezek kiedy ktos zalecal po przerobieniu zlacza zasilania napedu lecz w praktyce nie bylo to stosowane.

Jeedynie interesuje nas r707

10. Tyran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tym że spear/probe kosztuje około 50zł a ja chce tylko raz przerobić na 1.61 non stealth i w takim przypadku wole dać 40zł za flash niż wydać 50zł na spear/probe i później jeszcze coś s*******ić.

11. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  12. darks89

darks89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, kupilem seobie xbox'a i chce go przerobic ( data produkcji 2009-04-04 firmware 74850c 2 zolte kabelki pod przednim panelem ) i mam pytanie co do filmiku Jak wykonać flashowanie napędu Liteon w Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl - video mianowicie chodzi mi o moment z iglami to wystarczy wsadzic 2 igly w wejscie od zasilania plyta->naped a 3 w r707 i wtedy zczyta klucz ? czy trzeba miec Probe/Spear? z gory dzieki za odpowiedz.

13. Patrix

Patrix Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rewal...
    Chłopaki, ten sposób z połączeniem R707 i R708 działa na Liteon v1. Robiłem to jakiś czas temu gdy Flashowałem swój napęd do LT. Nie wiem jak to działa przy pierwszym Flashu z oryginalnego Flashu na ixtreme ale wiem że działa to gdy już mamy wgrany IXtreme w napędzie. Wziąłem tą metodę z jakiegoś forum ( być może tego forum ) . Pozdrawiam

14. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Jak masz juz wgrane ixtreme to wystarczy uzyc opcji 'dummy from ixtreme' w jungleflasherze (nie działa gdy mamy wgrane już LT)

15. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Nie trzeba łączyć punktów r707 i r708. Przykładasz tylko igłę/spera do punktu R707 i wtedy możesz odczytać klucz. A jak miałeś już wgrany jakiś flash poniżej LT to możesz odczytać klucz w Jungleflasher zakładka DVDKey32>"dummy from ixtreme" tak jak kolega wyżej napisał nie potrzeba łączyć żadnych punktów.

16. mdzw

mdzw Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak mam nie ixtreme tylko extreme to ta funkcja zadziala w jungle i czy przy upgrade musze tacke do polowy wysuwac?

Wczytywanie...

Poleć forum