1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash Lite-On DG-16D2S 83850C

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez klusek16, Listopad 18, 2011.

1. klusek16

klusek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    posiadam Xbox 360 w wersji jasper
    Napęd to Lite-On DG-16D2S 83850C takie oznaczenia znajdują się na obudowie
    Interfejs główny konsoli to 2.0.13604.0

Byłbym wdzięczny o rady z jakiego poradnika mam korzystać przy odczytaniu klucza napędu, a później przy jego flashowaniu tak żebym nie musiał inwestować dodatkowych pieniędzy na sprzęt (niezbędny mogę wykonać sam ponieważ widziałem an forum wiele zmieników domowej roboty).

Kontroler sata znajduje się na płycie głównej i jest obsługiwany przez JungleFlasher.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Gdybyś miał dasha mniejszego niż 2.0.12625 obyłoby się bez otwierania obudowy napędu. Po updacie soft we wszystkich LiteOn-ach został zmieniony na 02510C i klucz trzeba sczytywać metodą PMT / Probe V3 / MRA.
    Niestety więcej nie mogę doradzić, gdyż osobiście robiłem tylko 74850C starym Probe, ale zapewne te poradniki pomogą:
    http://xboxforum.pl/firmware-napedo...zyt-klucza-z-wszystkich-liteon%D3w-89475.html
    POGO MO THOIN PMT Hack - No Cap required, Just a CK3 and a switch :) - Team Xecuter
    GUIDEZ: How to make a PMT Probe with a switch and Xbox360 Power cable | Heavenly Modz
    How to build your own PMT - Se7enSins Forums
    Scenyx Entertainment Community > Pogo Mo Thoin (pmt) Probe

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  5. klusek16

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  6. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Podrzucę cytat z forum:
    Nie wiem, czy to pomoże, ale kiedyś robiłem BenQ i LiteOn-y na dwóch różnych płytach głównych i było tak, że na jednym porcie SATA nie było problemu, a na innym za cholerę nie chciało iść, więc warto też spróbować podpiąć napęd pod inny port.

7. klusek16

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki za rade ale przyczyną był mój błąd kiedy skorzystałem z miernika (co powinien zrobić przed podłączeniem probe) okazało się że doczytałem źle schemat patrzyłem na wtyczkę ze złej strony i zamieniłem GND z 3.3v na szczęście lite-on nie ucierpiał i udało mi się odczytać klucz napędu za jakiś czas jak brat ustąpi mi komputer z SATA przejdę do flashowania. Jak uda mi się przerobić konsole albo będę miał jeszcze jakieś pytania dam znać:) pozdrawiam

LT 2.0 wgrane teraz tylko wypalić płytke i grać taka mam nadzieje :p

Dzięki za pomoc:)

Wczytywanie...

Poleć forum