1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash Lite On mały problem

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez koszek13, Październik 16, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. koszek13

koszek13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam forumowicze

Mam pewien problem ze sflashowaniem Lite On-a, którego wyciągnąłem z Elitki. Problem polega na tym, że gdy podłączam zasilanie usb probe nie widzi napędu. Po podłączeniu zasilania konsoli napęd jest widoczny. Jaka może być przyczyna czegoś takiego? Dodam, że nie mam pojęcia jak wyciągnąć klucz z tego Lite On-a w przypadku gdy jako zasilanie używam konsoli bo w momencie gdy muszę wyłączyć konsole na jedną sekundę żeby klucz się sczytał konsola wyłącza się na dłużej i załącza dopiero po około 5 sekundach. Dodam, że inne napędy widzi bez problemu mój usb probe i nigdy takiego problemu nie miałem. Poza tym w instrukcjach jest napisane, że aby sczytać klucz trzeba wyłączyć zasilanie, odczekać 5 sekund i podłączyć. U mnie zawsze wystarczyła sekunda. Wyłączałem zasilanie na jedna sekundę, włączałem i klucz od razu się sczytywał. W przypadku gdy używam konsoli jako zasilania taka operacja jest niemożliwa ...

Proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. koszek13

koszek13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok dzięki za pomoc. Znalazłem jednak źródło problemu. Okazało się, że w moim probie oderwał się jeden kabelek od zasilania i to było powodem wszystkich komplikacji. Przytulowałem go i wszystko już jest ok :)

Temat do zamknięcia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum