1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash Liteon 74850C

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tomek885, Sierpień 28, 2013.

1. tomek885

tomek885 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Zabieram się za sflashowanie napędu do LT+ 3.0
    Klucz mam juz odczytany (kiedyś tam dawno przy flashowaniu)
    Mam dasha 16537.
    Prośba moja: Widziałem ostatnio poradnik jak to zrobić na tym forum, ale teraz nie mogę go znaleźć :D
    Mógłby ktoś podesłac link, byłbym wdzięczny, ewentualnie jeszcze napisać co muszę zrobić inaczej niż w tym poradniku, bo pamiętam że był on pisany na przykladzie konsoli z innym dashem
    Z góry thx^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wgraj soft 0251 plus dvdkey i wszystko.

4. adamrz2

adamrz2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Elbląg
    Jak juz masz odczytany wczesniej klucz to nie baw sie w probe tylko od razu wgrywac soft zgodnie postem wyzej.

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2

5. tomek885

tomek885 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    the mistic: Możesz jakos jaśniej z tym softem i dvdkeyem.
    Mam jeszcze jedno pytanko, mianowicie czy bardziej opłaca się wgrać LT+ 3.0 czy może 2.0 jak to jest z grami? Jakie różnice są wogóle miedzy tymi dwoma??

Wczytywanie...

Poleć forum