1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash liteon 83850C v1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lowmax, Styczeń 30, 2013.

1. Lowmax

Lowmax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Musiałem zaktualizować do nowszego dasha swojego przerobionego xboxa. Nie wiem jaka była przeróbka więc to trochę utrudnia mi sprawę. Mam Liteona 838350C V1. Wiem że teraz muszę dokonać ponownego flasha napędu. Problem polega na tym że nie mam ani klucza ani informacji o tym jaka przeróbka była wcześniej na tym boxie. Próbowałem dokonać flasha przez JF na kompie z windows 7. Sam komputer chyba nie mógł sobie poradzić z Liteonem ponieważ co chwile miałem bluescreen jak tylko odpalałem JF z podpiętym drivem. Problem polega na tym że nie posiadam ani usb probe w ogóle nie posiadam probe i żadnego osobnego zasilania dla napędu , więc próbowałem metody z połową tacki. o ile sam xbox nie widział już że tacka jest do połowy otwarta i definitywnie wszystko wskazywało że jest "niby" zamknięta to JF nie widział tego że tek jest i kazał mi ponownie zastosować metodę do połowy tacki. Chcę to zrobić domowymi metodami (nie ma strachu nie spalę napędu bo akurat na elektronice znam się na tyle żeby nie puścić niczego z dymem) i nie posiadam żadnego proba. Ze względów finansowych jestem zmuszony to robić samodzielnie. Postępowałem chyba zgodnie z instrukcją a mimo tego nie dałem rady wyciągnąć klucza. Moje pytanie jest następujące : czy jest jakiś dobry poradnik który pomógłby mi to zrobić? czytałem na forum ten najlepszy poradnik dla Liteonów i JF ale nie udało mi się nawet klucza ściągnąć. Dzisiaj będę próbował na kompie z wgranym XP , może będzie łatwiej. Jeżeli jest jakaś metoda na sflashowanie Liteona 838350C tylko z kompem i dyskiem poprzez JF , będę wdzięczny za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. Lowmax

Lowmax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    udało mi się wyciagnąć klucz bez probe więc chyba tak niedokońca miałeś rację. męcze się teraz z wgraniem odpowiedniego FW. po update dashoardu okazało się że teraz mój napęd to 0251C i cała zabawa teraz w wgraniu odpowiedniego FW , który nie wiem jaki jest.. Wgrywałem niby taki IX który był przeznaczony dla 0251 ale nie odczytywał płytek które miałem wcześniej. Więc nie wiem co teraz zrobić bo mam masę gier które chce poodpalać

Wczytywanie...

Poleć forum