Flash Liteon DG-16D4S 0225 - trzeba ciąć ?

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Przejedziesz sie na tym szybciej niz myslisz. Lizard i usbpro nie powstaly bez potrzeby.
Wszystko robię na tym kontrolerze w 100% poprawnie jeśli chodzi o odczyt i zapisz FW...
Zresztą od samego początku jak tylko wyszło LT dla SLIMA na nim robię i jak mówię nawet dumpa dobrze mi zczytuje.... więc nie pisz że się przejadę
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: Flash Liteon DG-16D4S 0225 - trzeba ciąć ?

Wszystko robię na tym kontrolerze w 100% poprawnie jeśli chodzi o odczyt i zapisz FW...
Zresztą od samego początku jak tylko wyszło LT dla SLIMA na nim robię i jak mówię nawet dumpa dobrze mi zczytuje.... więc nie pisz że się przejadę
Oj kolego bylo na tym forum kilku takich jak ty i nieciekawie skonczyli.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Wszystko robię na tym kontrolerze w 100% poprawnie jeśli chodzi o odczyt i zapisz FW...
Zresztą od samego początku jak tylko wyszło LT dla SLIMA na nim robię i jak mówię nawet dumpa dobrze mi zczytuje.... więc nie pisz że się przejadę

Rób tak dalej,ale tylko sobie :D zaczniesz komuś robić i kiedyś będzie buba heh
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Normalnie ręce opadają.... ;-)
Przecież nie będę wam tu pisał ile Slimów zrobiłem bo by ta dyskusja z miejsca nie miała sensu...
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
to napisz jaki masz ten magiczny kontroler
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
VIA VT6421 - działają wszystkie napędy.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Flash Liteon DG-16D4S 0225 - trzeba ciąć ?

I na nim full dumpa zrobisz? Czary :p

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chodzi Ci o full dump przez READ to tak, SlimKey rownież leci. (tylko mi nie piszcie tych swoich wywodów, że Lizard robi lepszy full dump : )
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Flash Liteon DG-16D4S 0225 - trzeba ciąć ?

Są Dex kontrolery w konfiguracji z ktorymi da sie zrobić full dump

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
VIA VT6421 - działają wszystkie napędy.
No proszę tego to ja nie wiedział :D
Kolego Zombal może opisz jak masz pc skonfigurowanego pod ten kontroler ?
Nie wiem czy znajdę taki kontroler,jednak popytam znajomych a bym spróbował czy to działa
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik

piotr 1310

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No proszę tego to ja nie wiedział :D
Kolego Zombal może opisz jak masz pc skonfigurowanego pod ten kontroler ?
Nie wiem czy znajdę taki kontroler,jednak popytam znajomych a bym spróbował czy to działa
Jeżeli chodzi o kontroler to możesz go dostać na tej aukcji.
http://allegro.pl/show_item.php?item=2798323694
 

Jasonh

Użytkownik
Użytkownik
Ale czarujecie w JF są czasem jazdy z czytnikami 9504 które maja w sobie FW 0225 i wtedy po wpisaniu klucza może nie czytać,(program źle dobiera CFW) ja z doświadczenia wiem ze pod faty usb360 pro ale pod slimy tylko i wyłącznie lizard .Na Kontrolerze VIA6421 też zrobisz na upartego ale bez doświadczenia nie radził bym ci wiercić :) Ja po zrobieniu ok. 2 tysięcy sztuk uwaliłem 5 PCB a doświadczenie w tym mam spore:) i to nie tak ze przestały chodzić , napęd czyta po 8 minutach przestaje, wywala z niego CFW chodź można i tak zaprogramować odnowa to stanie się to samo. Same ożywają plują tackami jak szalone , w każdym bądź razie tak jak koledzy pisali wyżej jeżeli tego nie robiłeś nigdy wcześniej, to się za to nie bierz bo bankowo uwalisz napęd. :) a szkoda 180 pesos na nowy :) + - jeszcze za robotę komuś zapłacić by zrobił to tak jak należy .
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Flash Liteon DG-16D4S 0225 - trzeba ciąć ?

Ale czarujecie w JF są czasem jazdy z czytnikami 9504 które maja w sobie FW 0225 i wtedy po wpisaniu klucza może nie czytać,(program źle dobiera CFW) ja z doświadczenia wiem ze pod faty usb360 pro ale pod slimy tylko i wyłącznie lizard .Na Kontrolerze VIA6421 też zrobisz na upartego ale bez doświadczenia nie radził bym ci wiercić :) Ja po zrobieniu ok. 2 tysięcy sztuk uwaliłem 5 PCB a doświadczenie w tym mam spore:) i to nie tak ze przestały chodzić , napęd czyta po 8 minutach przestaje, wywala z niego CFW chodź można i tak zaprogramować odnowa to stanie się to samo. Same ożywają plują tackami jak szalone , w każdym bądź razie tak jak koledzy pisali wyżej jeżeli tego nie robiłeś nigdy wcześniej, to się za to nie bierz bo bankowo uwalisz napęd. :) a szkoda 180 pesos na nowy :) + - jeszcze za robotę komuś zapłacić by zrobił to tak jak należy .
To co opisales to jest bad drill, a nie wina kontrolera.problem i wylacznie moze byc z play dvd, key arena zle odczytana. Wszystko zalezy od knfiguracji plyty glowbej kontroler jest,bez znaczenia. Jeden i ten sam via 6421a, na jednym odczytal poprawnie na drugim z ta sama sztuka juz nie

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Flash Liteon DG-16D4S 0225 - trzeba ciąć ?

Oj to ja doskonale wiem,myślałem że coś się jeszcze innego trzeba kombinować :-X

Jeżeli chodzi o kontroler to możesz go dostać na tej aukcji.
http://allegro.pl/show_item.php?item=2798323694
Spokojnie nie mam zamiaru kupować żeby zobaczyć czy działa to czy nie.

Ale czarujecie w JF są czasem jazdy z czytnikami 9504 które maja w sobie FW 0225 i wtedy po wpisaniu klucza może nie czytać,(program źle dobiera CFW) ja z doświadczenia wiem ze pod faty usb360 pro ale pod slimy tylko i wyłącznie lizard .Na Kontrolerze VIA6421 też zrobisz na upartego ale bez doświadczenia nie radził bym ci wiercić :) Ja po zrobieniu ok. 2 tysięcy sztuk uwaliłem 5 PCB a doświadczenie w tym mam spore:) i to nie tak ze przestały chodzić , napęd czyta po 8 minutach przestaje, wywala z niego CFW chodź można i tak zaprogramować odnowa to stanie się to samo. Same ożywają plują tackami jak szalone , w każdym bądź razie tak jak koledzy pisali wyżej jeżeli tego nie robiłeś nigdy wcześniej, to się za to nie bierz bo bankowo uwalisz napęd. :) a szkoda 180 pesos na nowy :) + - jeszcze za robotę komuś zapłacić by zrobił to tak jak należy .
Po tym co napisałeś Nie bede komentować...
I jakoś nie wieżę w 2K konsol heh



Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Dla tych co wierzą tylko w zabawki XXI wieku typu Lizard i USB podaję model swojej mobo GIGABYTE GA-MA770T-UD3, tam chyba jest kontroler na chipsecie AMD jeśli dobrze pamiętam....
Chętnie zmienił bym już sobie kompa ale na tym kontrolerze robi mi się IDEALNIE i BEZ ŻADNYCH BŁĘDÓW więc jak ktoś nie bardzo w temacie to proszę nie pisać uwag w stylu zobaczymu jak długo i kiedyś się przejedziesz bo do Slimów tylko Lizard lub USB....

A na marginesie kontroler ViA 6421A także posiadam (kiedyś robiło się na nim w DOSie pierwsze Samsungi jak wyszło pierwsza przeróbka dla X360, dla tych co nie wiedzą to wtedy nie było jeszcze JF) ale odkąd mam tą płytę gł. to na nim więcej już nie robiłem.
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Ale czarujecie w JF są czasem jazdy z czytnikami 9504 które maja w sobie FW 0225 i wtedy po wpisaniu klucza może nie czytać,(program źle dobiera CFW) ja z doświadczenia wiem ze pod faty usb360 pro ale pod slimy tylko i wyłącznie lizard .Na Kontrolerze VIA6421 też zrobisz na upartego ale bez doświadczenia nie radził bym ci wiercić :) Ja po zrobieniu ok. 2 tysięcy sztuk uwaliłem 5 PCB a doświadczenie w tym mam spore:) i to nie tak ze przestały chodzić , napęd czyta po 8 minutach przestaje, wywala z niego CFW chodź można i tak zaprogramować odnowa to stanie się to samo. Same ożywają plują tackami jak szalone , w każdym bądź razie tak jak koledzy pisali wyżej jeżeli tego nie robiłeś nigdy wcześniej, to się za to nie bierz bo bankowo uwalisz napęd. :) a szkoda 180 pesos na nowy :) + - jeszcze za robotę komuś zapłacić by zrobił to tak jak należy .
kolego a dlaczego 360 usb sie nie nadaje??? robi taki sam full dump....twoje doświaczenie blado wypada skoro piszesz takie glupoty
 

Jasonh

Użytkownik
Użytkownik
Jak 5 konsol zrobil to jest maks.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
hehe wy jak zwykle próbujecie zabłysnąć a wracając do bad drilla zgadza się chipy zostały zbyt mocno nawiercone. dlatego napędy w konsolach różnie sie zachowywały, fix prosty wymiana układu.
Co do wątpliwości w przerobienie 2k slimkow wiesz nie musisz mi wierzyć wcale mi na tym nie zależy ale jeżeli mam pod sobą 4 hurtowników którzy do mnie noszą konsole to przemiał mam, a po czarować cię bardziej? po 30 zł do hurtu robię drile:) do kolegi który napisał ze tylko 5 przerobiłem ( kolego 5 to ja jestem w stanie na godzine zrobić i naprawde wisi mi wasza opinia bo to jest zwykle naśmiewanie się z ludzi :)
Ja dałem swoją opinie i dla mnie x360 pro do slimow jest chu.... :) wole o wiele bardziej Jaszczurke:)
O gustach i guścikach się nie rozmawia ;]

ps. apropo na lizardzie nigdy nie robię full dump i nigdy nic mi się przez to nie uwaliło :) ani nie miałem żadnych nie przyjemności kluczy i tak sie nie przechowuje nie wiadomo ile bo jak wam wiadomo jest to dowód za który można iść siedzieć:)
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Dziewczyny, bo modów spuszczę z łańcucha... :p


challenge accepted!

Jasonh i maxoff prywatę na PW załatwiajcie, bo wasze posty nikomu nie służą
#ESLORD
 

Do góry Bottom