1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash Liteona- kompletnie zielony pomocy !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Coller22, Październik 4, 2012.

1. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Witam chciałem prosić użytkowników, speców tego forum o pomoc w postaci udzielenia informacji, porad w celu przerobienia mojego Xboxa 360. A więc tak konsola wyprodukowana 15 lipca 2009, model płyty głównej Jasper, napęd prawdopodobnie Liteon v3. Komputer posiada chipset "Intel P35/G33/G31" płyta główna "Gigabyte"
    i tu pada pytanie czy wystarczy mi zwykły kabel SATA czy będę potrzebować czegoś jeszcze ? jeżeli tak to bardzo proszę o napisanie dokładniej instrukcji lub o link do owego poradnika. Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. marjooo

marjooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Flash Liteona- kompletnie zielony pomocy !!!

Poradniki są na forum dział LT, poszukaj. Napewno będziesz musiał kupić/zrobić sobie probe, żeby zczytac klucz napędu. Jeśli nie czujesz się na siłach to oddaj go do serwisu.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

5. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Jeszcze jedno mogę dostać dokładny poradnik jak zrobić to "probe" ? a czy bez niego nie da się wyciągnąć klucza ?
    tu znalazłem filmik na youtube takie coś wystarczy http://www.youtube.com/watch?v=VWsskwM9os0

Wczytywanie...

Poleć forum