1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash LT+ / Samsung MS28

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sebax3x, Grudzień 2, 2010.

1. sebax3x

sebax3x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym wykonać update flasha na Samsung MS28 - w napędzie jest już wgrany IExtreme (nie wiem w jakiej wersji konsola jest z sierpnia 2008 ale zakupiona w grudniu 2008).
    Z powodu, że nie mam zapasowego kabla SATA to dysk podłączyłem do PC tym króciutkim kabelkiem SATA z Xbox-a - a Xboxa do komputera długim kabelkiem SATA z dysku.
    Próbowałem postępować wg instrukcji na forum, aby zrzucić key napędu, za pomocą Jungleflashera - ale występują jakieś problemy - albo zawiesza się Windows7, albo mam Failed Stage 1 po kliknięciu na Sammy Unlock (tackę mam wysuniętą do połowy) - próbowałem też wykonać Intro / devide ID (klikam ok, odłączam i włączam zasilanie do napędu - ale kropki dalej lecą i tak w nieskonczoność..),
    prosiłbym kogoś o pomoc - jeżeli już miał doświadczenie z tym napędem, chciałbym spróbować z DosFlashem 1.7 - ale nie mogę znaleźć dokładnej instrukcji dla mojego napędu - najlepiej jakby ktoś się odezwał na
    gg:6916377.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    ciekawe skąd masz LT+ dla samsunga.

4. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    LT+ nie ma dla samsunga bo nie potrzebuje jedynie co możesz wgrać najnowszego do tego napędu to LT 1.1

5. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
  6. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    No nawet 1.0 :D a to co niby masz LT+ ściągnięte co chciałeś wgrywać to możliwe że jakiś fake i mogło by napęd uwalić więc może raczej dobrze że Ci się nie udało wgrać :)

7. sebax3x

sebax3x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możecie mi dać linka do działającego firmware lt 1.0 + instrukcję dla SAMSUNGA MS28 (dokładną: przede wszystkim jak zczytać key pod biosem z linkami do działających programów)

8. Kopek84

Kopek84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam Samsunga z LT 1.0 z najnowszym dashem, podczas uruchamiania Fable 3 i Assassin Creeda wyskakuje mi: Nierozpoznana płyta, nie można odczytać płyty. Czy muszę patchować jakoś przed nagraniem gry na płytę?
    Na dashu 9199 i ixtreme 1.61 Fable 3 działało bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum