1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Flash - lubelskie....

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HydeFromT70s, Listopad 10, 2009.

1. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Oferuję wgranie iXtreme'a 1.6 (1.61) do napędów liteon, samsung, benq i hitachi. Mam duże doświadczenie w tej dziedzinie, przerabiam szybko, profesjonalnie,z zachowaniem plomb, tanio.

Zainteresowany??

kontakt: flashowanie.xbox360@gmail.com

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. SensitivE91

SensitivE91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    wyslalem ci info na e-maila.. dot przeróbki :)

4. RafiMaster

RafiMaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełm
    Ja dalem konsole koledze i jutro odbieram :)

5. Jaca86

Jaca86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Niestety nie polecam. Razem z kolegą oddaliśmy po konsoli do przerobienia. U kolegi po przeróbce u HydeFromT70s przy pierwszym włączeniu konsoli wyskoczył błąd związany z napędem (jedna czerwona dioda).Wcześniej nie miał tego typu problemów. A u mnie wogóle napęd nie czyta płyt.Wcześniej chodził jak żyletka. Teraz pozostaje nam jakiś dobry serwis bo HydeFromT70s uważa że ze swojej strony zachował się w porządku.

6. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co do przerobki liteona twojego kolegi to zostala ona zrealizowana prawidlowo. Kazda konsole po sflashowaniu zawsze sprawdzam u siebie. Ze kolega dostal pozniej rooda to nei miej juz pretensji do mnie....

Co do twojego napedu- masz hitachi a problem z wysuwaneim sie tacki jest ogolnie znany w tym modelu i z przerobka programowa raczej nie wiele ma wspolnego....

Po za tym nie widze zeby jaka kolwiek inna osoba ktorej przerabialem konsole z tego fora, skarzyla sie na moje uslugi.....

7. SensitivE91

SensitivE91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Przerabiałem konsole u Hydefromt70s musze przyznać iż to mój jeden z najwiekszych błędów jaki popełniłem.

Konsola po podlaczeniu do TV odrazu wyladowała w serwisie z ROD, niewysuwa sie tacka, nie reaguje wcale napęd. Diagnoza serwisanta była taka iż firmware konsol jest uszkodzony NIEE SPRZET !! tylko soft!!.. Czego wynikiem było nie umiejętne grzebanie w oprogramowaniu konsoli.. naprawa w granicach 150 zł.. + 40 zł jak psu w **** za przeróbkę której niema...

UWAŻAJCIE NA AMATORÓW KTÓRZY PO OBEJRZENIU FILMU NA YOUTUBIE RZUCAJĄ SIE ZA PRZERÓBKĘ KONSOL !!!

8. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Zobaczymy czy ktos jeszcze mial/ma problemy z moja przerobka bo jak narazie to jestes(cie) jedyni..............

9. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    To masz złe informacje kolego, bo takie problemy były, ale w napędach SAMSUNGA, a nie LG.
    Wiesz co to jest RRoD? Wiesz, co oznacza jedna świecąca dioda, a nie trzy? Wiesz jak się diagnozuje błąd? Ośmieszasz się.

Ps. Niech zgadnę - przerabiasz na szpili tak jak forumowy amator WReki, a nie chociażby przez CK3 Probe?

10. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak się sklada ze mam.....

11. jarko74

jarko74 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, muszę przyznać że oddawałem dwie konsole dla kolegi: HydeFromT70s i nie mogę narzekać wszystko pięknie gra żadnych rodów czy innych błędów już nadchodzi 4 godzina ciągłej pracy konsoli i nic się nie dzieje

polecam naprawdę warto szybko i sprawnie

12. pok3

pok3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LBN
    Lublin

Mimo Waszych negatywnych opinii zaufałam HydeFromT70s, i jestem zadowolona. Konsola śmiga jak należy, nie ma śladów ingerencji.
    Totalnie nie rozumiem waszych wypowiedzi...

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

13. hiatus85

hiatus85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przerobilem u Kolegi konsolke i powiem ze jestem zadowolony gierki smigaja jak powinny ja jestem szczesliwy a poza tym Kolega zapewnia dobry kontakt i fachowa obsluge POLECAM!!!

14. grcx00

grcx00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiał dołączyłem do grona zadowolonych klientów HydeFromT70s :).
    Oczywiście wszystko zrobione w pełni profesjonalnie, usługa trwała zaledwie 30minut.
    Mam wgrany iXtreme 1.6 Non-stealth i już sprawdziłem wszystko hula aż miło (Forza 3 - obraz prosto z internetu bez patchowania czy sprawdzania abgx, gry patchowane na wave2).

Jestem również pozytywnie zaskoczony tym, że udało się to zrobić w nowy rok czyli jakby nie patrzeć święto. Poza tym ten użytkownik zapewnia doskonały kontakt i służy pomocą.

Zdecydowanie polecam tego Pana, szczególnie w Lublinie, gdzie jak wiadomo jest dosyć ciężko.

15. armani123

armani123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, wlasnie dzisiaj odebralem xboxa i jestem jak narazie zadowolony wiec polecam Hyde !!!

16. minejtor1

minejtor1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak najbardziej polecam !!! Wszystko działa jak należy !! Polecam !!

17. taisoon82

taisoon82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam zrobiłem u kolegi 2 konsolki wszystko śmiga aż milo. Pozdrawiam

18. Jaca86

Jaca86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Wiadomość do Hyde:
    Radze ci zacząć odierać telefony ode mnie w przeciwnym wypadku będe cie odwiedzał osobiście(adres twój mam) dopóki nie oddasz mi kasy za nieudanego flasha i mojej gry.

19. kazek76

kazek76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    RYBNIK
    Nie umniejszam słów krytyki, bo ewidentnie się HydeFromT70s należy - no i skoro zawalił napędy, to powinien usunąć usterki, a do tego taniej bo chyba? ma sczytane klucze.

Jednak co ma do rzeczy przerabianie "na szpili"? Wydaje mi się, że amatorzy kupują takie niepotrzebne cuda, ja osobiście przerabiam na "szpili" i problemów nie ma i pewno nie będzie. Oczywiście sprzęt mam przygotowany i nie wtykam nigdzie szpilek itp. no i zasilanie zewnętrzne to podstawa. Jednak uważanie że probe = fachura? nie

HydeFromT70s - podeślij mi klucze tych Panów, którym uszkodziłeś napędy, a ja ci przygotuje soft i podam instrukcje, jak go wgrać - bo niefajnie że olewasz ich i psujesz opinie, że przeróbka jest ryzykowna!

20. Jaca86

Jaca86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Tak się składa że mój kumpel który dawał konsole hydefromtt miał lite-ona V2.5.Ja miałem zwykłego hitachi. Oddaliśmy mu konsole które za godzine miały być gotowe.Kiedy wyszedł powiedział przestraszony że ma problem. U kumpla nie mógł odczytać klucza. Cytuje Hyde'a: "U ciebie wyskakują mi same zera". Z mojego napędu odczytał klucz ale dalej miał jakieś problemy. Powiedział że jak mu zostawimy konsole to na pewno zrobi. Później dostaliśmy wiadomość sms że musi kupić specjalny programator. Z tego wynika że za pierwszym razem próbował przerabiać "na szpile".
    Poza tym koleś nie ma honoru. Po tym jak do niego dzwonie blokuje numer z którego dzwoniłem mimo tego że próbuje rozwiązać sprawę w normalny sposób.
    Kumpla konsola jest do wyrzucenia. Reanimowali ją w gry sky ale nie dało rady. Teraz jego konsola może co najwyżej służyć jako element wystroju. Podobno jak otworzyli konsole było tam pól kilo cyny. Hidefromtt lubi eksperymentować.
    ja mam swój oryginalny klucz więc muszę tylko wysłać konsole i za 50zł +przesyłka50zł będe miał konsole.
    Mam jego adres bo kupiłem u niego aukcje na allegro po czym olałem reszte procedur więc jeśli się nie odezwie w najbliższym czasie może się spodziewać częstych wizyt.
    Edit: Heh no mówiłem że koleś nie ma honoru: Przed chwilą czytał tego posta i nie miał odwagi żeby odpowiedzieć. O czymś to świadczy.

21. kazek76

kazek76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    RYBNIK
    czyli koleś ma 0 pojęcie przerabianiu napędów, pewnie liteona musiał lutować, bez znajomości obsługi lutownicy, ehhh jednak dziwi mnie ten hitachi, bo to niezbyt trudny napęd.

Wczytywanie...

Poleć forum