Flash na LT+1.9

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam przerobioną konsolę na LT+1.1 i nie mam żadnego sprzętu do przerabiania, a chciałbym przerobić sobie konsolę do LT+1.9.Mam wydobyty klucz oraz obecna moja aktualizacja w konsoli to 2.0.12625.0
Czy da się jakoś przerobić konsolę bez jakiegoś sprzętu do przerabiania ? Jak to zrobić ? Prosiłbym o jakiś tutorial krok po kroku jak to wykonać.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
potrzebny ci kontroler sata w kompie chociaż...reszta w dziale firmware napędów
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
A jak wygląda ten kontroler sata ? skąd mam wiedzieć czy mam go w komputerze ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
jesli nie wiesz jak wygladają porty sata to nie bierz się za flash......szkoda konsoli
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Jak to wygląda to wiem :p ale czy to jest to ? Kontroler PCI IDE SATA RAID VIA + BIOS AK60A (1628352495) - Aukcje internetowe Allegro
Czy bez tego można jakoś przerobić czy muszę mieć ten kontroler ? Bo w komputerze mam dokładnie trzy porty sata...
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
nie musisz miec takiego....sprawdz czy w komputerze w domu masz porty sata
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
porty sata w komputerze mam...jak wyżej pisałem, czyli z którego poradnika mam korzystać i od którego momentu ?
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najpierw musisz dowiedzieć się jaki masz napęd.
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
mój napęd to LiteOn v1 (16D2S)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zaktualizować konsolę do najnowszej wersji dash 13146. Zapodać do source odczytany klucz do target ixtreme, kliknij autospooof i wgraj plik
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
A dokładniejszego poradnika z rysunkami nie ma ? :D
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
A jak mam klucz zapisany w notatniku to tak może być ?
 

pajunk93

Użytkownik
Użytkownik
http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html

Drugi post, tam masz wszystko opisane, i wcale nie musisz mieć kontrolera Sata VIA, bo ja mam intela i wszystko ładnie trybi.
 

Do góry Bottom